Hogyan tudom megoldani egy jack csatlakozós 2.1-es hangszóró csatlakoztatását tv-re amin nincs jack csak hdmi, usb és optikai kimenet?

Figyelt kérdés
2020. jan. 2. 10:26
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Nem tudok semmit erről a törölt dologról
2020. jan. 2. 13:02
 12/16 anonim ***** válasza:
74%
Akkor viszont más áll a háttérben, amint a #10-ben utaltam rá. Sérült az illető sajnos.
2020. jan. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
18%
Bejelenti, hogy letiltott valakit, mint ha bárkit is érdekelne! Ezt a szánalom alakot... :)
2020. jan. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
2 tv-ről is szó van amivel használni szeretném. Olvasni is tudok, meg is történt. Semmi használható nincs benne leírva ezzel kapcsolatban. Van bluetooth hangszóró is amivel teljesen jó, de azt a 2.1-et is jó lenne használni valamelyikhez.
2020. jan. 2. 14:37
 15/16 A kérdező kommentje:
Újabb törölt komment 🤦‍♂️
2020. jan. 2. 15:12
 16/16 anonim ***** válasza:

Kedves 59%-os, azt hiszem szakítani fogok az elveimmel (csak egy felhasználó a fórumban), mert téged, és sok más értelmes felhasználót is trollok rendszeresen lenulláznak.

Átmegyek én is, mint olyan sokan mások, több felhasználós üzemmódba. Tudom, egy gépről egy IP-ről egy szavazat, de van erre is megoldás


Ja, valamelyik köcsög engem is töröltetett, pedig csak annyit írtam, meg kéne adni a TV típusát, hogy meg lehessen nézni a leírását.

Egyre szarabb ez a hely, egyre jobban elmegy a normális emberek kedve tőle.

2020. jan. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!