Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Playstation 4 Pro-mat szeretné...

Egy senki. kérdése:

Playstation 4 Pro-mat szeretném szétszedni de akadt egy kis gondom a csavarjaival mit tehetek?

Figyelt kérdés

Újraszeretném pasztázni a gépem. A kűlső csavarokkal nem volt gond de a belső csavarok fejének mélyedésének közepén (8as Torz csillag csavar) van egy kis kiemelkedő anyagmaradék amitől nem fér be rendesen a bitfej és nem kapja meg.


[link]


A képen talán látszik egy kicsit. Fúróm nincs hozzá most sajnos, erőszakot meg nem szeretnék alkalmazni. Mit tehetek?



2020. jan. 7. 22:57
 1/9 anonim ***** válasza:
csak ennél az egy csavarnál van?
2020. jan. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem, az összes ugyanilyen tipusú csavarnál sajnos :S
2020. jan. 7. 23:01
 3/9 anonim válasza:
Szerintem az nem olyan mint a pc hogy lekapod a hűtőt és annyi. Direkt azért olyan a csavar hogy ne tudd szétszedni.
2020. jan. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Most néztem egy ugyanilyen tipusú ps4 tisztítását és újrapasztázását Youtube-on ott nem volt ilyen probléma. Egyszerűen szétkapta és pikk-pakk megcsinálta...
2020. jan. 7. 23:15
 5/9 anonim ***** válasza:

értem, akkor ez direkt ilyen ez a csavar.

jó tudni, nekem is ps4 pro van. :D

kell hozzá spéci kulcs


nincs esztergályos ismerősőd? azzal lehetne kicsit velefúrni a kulcs közepébe.

2020. jan. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Murphy hogy pont az enyém ilyen. Pedig simán megtudnám én is csinálni a pasztázást :D
2020. jan. 7. 23:19
 7/9 A kérdező kommentje:
Na közben átvizsgáltam a bitfej készletem amiben volt egy TT 10-es jelzésű bitfej lyukkal a közepén az megoldotta :D
2020. jan. 7. 23:51
 8/9 anonim ***** válasza:

"Újraszeretném pasztázni a gépem"

Ez valami népbetegség mostanában?

2020. jan. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Roberto Faik Dal válasza:

Az újrapasztázás teljesen normális dolog ha a géped már olyan hangos mint egy porszívó...én már vagy 15 éve pasztázom a konzoljaimat (PS.. Xbox.. Nintendo) plusz a PC met és a laptopokat is.

Nekem is volt egy ilyen PS4 Prom ... ugyanez volt a problémám... Egyszerűen orvosolható a probléma... Egyszerűen helyezz egy szélesebb befőttes gumit vagy valamilyen gumit a csavarfejre és picit erősebben nyomd bele az aktuális nagyságú/fejű csavarhúzót és lassan kezd el csavarni...társaság ;)

Teljes mértékben prosztó módszer de eddig mindig bevált... Nem csak Playstation orvosolható ezzel a módszerrel! Sok szerencsét kívánok mindenkinek 👍

2020. nov. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!