Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Xbox one s készülékhez vettünk...

Xbox one s készülékhez vettünk használtan Kinect kamerát. Milyen játékok kompatibilisek hozzá?

Figyelt kérdés
360 os játékos elmennek rajta. Gondolok itt a régi csónakos estleg teniszes játékokra.

2020. jan. 8. 10:05
 1/3 anonim ***** válasza:
2020. jan. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Akkor ezek jól hozzá? Nem baj hogy 360 van ráírva?
2020. jan. 8. 10:24
 3/3 anonim ***** válasza:

A napokban tettem fel én is hasonló kérdést!

https://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__szorak..


Sajnos nem úgy megy a visszafelé kompatibilítás, hogy megvan az eredeti lemez és arról feltelepedik, hanem ez esetben ha megvan az ONE-es verziója, akkor letölti, de ha nincs, akkor bukta, nem lehet vele játszani.

Illetve ahogy látod, nekem is azt válaszolták, hogy a régi kinectes játékokkal nem is foglalkoznak, nem fogják megcsinálni kinectre.

A store-ban van pár játék kinectre, de elég kevés, sajna a Microsoft már nem foglalkozik ezzel a kamerával.

Egyébként átalakítót is sikerült venni hozzá, mert az újakon már nincs a kinectnek csatlakozó, nem lehet csak úgy simán rádugni. Ráadásul már ilyent se kapni boltban.

2020. jan. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!