Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Üdv! Universum v46010 erősítő....

Üdv! Universum v46010 erősítő. Jól működött aztán egyik pillanatban már nem szólt. STK 4141V végfok van benne már cserélve lett de nem javult meg. Mi lehet a további baja? Hol kezdjem el a méregetést? Haladó szintű elektronikai tudással rendelkezem.

Figyelt kérdés

2020. jan. 11. 19:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Nézd meg a biztosítékokat a végfokok környékén, hogy nem mentek-e ki.
2020. jan. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Kettő van benne mind jó!
2020. jan. 11. 19:08
 3/10 anonim ***** válasza:
71%

Ha én haladó lennék(?), eleve úgy indítanék, hogy ezt és ezt mértem, ami ennyi és ennyi.

Tudjuk miről beszélünk (haladók félszavakból is megértik egymást).

Attól persze elhatárolom magam, hogy előbb cserélek és utána mérek. Nálam ez fordítva megy.

2020. jan. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Gondoltam kicserélem elsőkörben a végfokot mert nagy részt az a baj, de nem járt sikerrel.
2020. jan. 11. 19:16
 5/10 anonim ***** válasza:
Azért az ilyesmi elég drága gondolatnak.
2020. jan. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Már ne haragudj, de egy "haladó"-nak nevezhető tudásszinttel nem tetted volna fel ezt a kérdést.
2020. jan. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

sorban, 230 kábeltől befelé haladva?

ha nem megy, szerviz, ami még mindig olcsóbb, mintha minden alkatrészt kicserélsz fölöslegesen



(egy full amatőr elektronikai tudással sem rendelkező)

2020. jan. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
53%

# 4

Maradjunk annyiban, hogy nagyon kockázatos így indítani egy kérdést, ezzel a "haladó" dologgal.

"Gondoltam kicserélem elsőkörben a végfokot"

Ez simán vicc. Komolyan mondod, hogy _semmit_ sem mértél, csak cserebere? Haladó így nem viselkedik.

Igen, abban is van valami, hogy haladóként egyszerű végfokjavításról nem is írhatnál ki kérdést. Noha haladók részére is vannak szakmai fórumok, amikor elakadnak valamiben, de az úgy kezdődik, hogy "kollégák, ezt és ezt csináltam, mértem, ez van itt meg ott, amazt meg cseréltem, de mégis csak szívat ez a szar."

Ehhez képest, te mire is "haladtál"?

2020. jan. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Szirty ***** válasza:

"Hol kezdjem el a méregetést?"


Én ellenőrizném a tápfeszültségeket.

Kapcsolási rajzod van hozzá? Ha nincs, akkor szerezd be!

2020. jan. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#6, #9-nek:


Gondolod, hogy tud rajzot olvasni?


(Ezt nem tudtam kihagyni.XD)

2020. jan. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!