Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Van sal2610 front sugárzóm és...

Van sal2610 front sugárzóm és az egyik sárga 4ohmos hangszóró tönkrement . A két hangszóró össze volt kötve sorosan így most nem működik az sem. Milyen hangszórót vegyek bele? Ilyet már nem lehet kapni sajnos.

Figyelt kérdés

2020. jan. 14. 22:11
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Lehet, hogy csak megtört a lengővezeték, ami könnyen javítható.
2020. jan. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szét szedtem és külön kipróbáltam a hangszórót és sajnos nem szólalt meg....
2020. jan. 14. 22:24
 3/7 anonim ***** válasza:
17%
Csak ez nem így működik. Nyilván nem szólal meg, ha szakadt a hozzávezetés, de valójában ez egy jó jel is lehet, aminek egy szakember örül, hogy könnyű munkája lesz.
2020. jan. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Egyes, édes Istenem, az ilyen sötét hülyéket, mint egy honnan szalasztják...?
2020. jan. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Micimackó 67 köszi a segítséget .....
2020. jan. 14. 22:38
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Gyakori hiba, a membránhoz vezető szál, ami állandó hajlítgatásnak, rezgésnek van kitéve, egy idő után megtörik. Nagyon kár emiatt kidobni, hozzáértő meg tudja javítani.
2020. jan. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget. Jobban megnéztem a hangszórót és tényleg a membránhoz ami megy szál az ment tönkre. Keresek az interneten aki megtudja csinálni és elviszem hozzá. Még jó , hogy nem cseréltem le. Még egyszer köszönöm a segítséget .
2020. jan. 14. 23:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!