Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Erősítő-aktív lada összekötése?

Erősítő-aktív lada összekötése?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van egy 5.1 házimozi rendszer, melynek nincs aktiv sub kimenete... viszont azt szeretnék rákötni... olvasom, hogy vannak olyan aktív ládák, melyeket "magas szintű jel be/kimenett vannak ellátva... és hogy azok ilyen helyzetnél szuperül használhatóak...

Más megoldást amugy nem tudtok tanácsolni? Sajnos kb nem is találtam ilyen aktív ládát... vagy amit találtam, horror áron van....

Nem tudom elképzelni, hogy nincs valami olyan átalakító, amely az erősitett hangjelet lekonvertálja vagy akármi???



2020. jan. 16. 17:24
 1/3 A kérdező kommentje:

[link]



Pl egy ilyen, ha van egy kb 150w rms telljesítményü aktív láda??

2020. jan. 16. 17:40
 2/3 anonim ***** válasza:
80%

Magam is ilyeneket szoktam ajánlani (kérdésed nem egyedi), csak eBayről, olcsóbban.

Ezekben két* kis leválasztótrafó van, előtét ellenállással, leosztással, ami elvisel annyi feszültséget, amit kell ilyenkor.

*De csak az egyik oldalt használod, ebben az esetben.

2020. jan. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vagy ha nem félsz egy kis hackelést/barkácsolástól, akkor megcsapolhatod az erősítő végfokja előtti jelet.
2020. jan. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!