Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Működőképes kalóz set top...

Működőképes kalóz set top boxok műholdas vételre léteznek még?

Figyelt kérdés
Vagy az új kódolásokkal kinyírták már a technológiát?
2020. jan. 18. 15:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
Olyan széleskörűen feltört csomagok, mint 10 éve a műholdas Digi volt, illetve sok más külföldi csomag, nincsenek. A Discovery csatornák érhetők el magyarul bizonyos készülékekkel, illetve nem magyar nyelvű adások műholdas feedjei. Nézz körül a sat.netboard.hu fórumon, ott aktívabb diskurzus folyik ebben a témában.
2020. jan. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
47%
Szóval lopni akarsz, és ahhoz még tanácsot is vársz... Szép.
2020. jan. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
43%
Basszus még jó hogy nem a rendőrség honlapján nem érdeklődsz!
2020. jan. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
32%
Mosolyogtató ez az álszentkedés. Eggyel alább van egy kérdés, ott lehúztak 0%-ra, mert azt írtam, hogy a warezből kinőttem és csak hivatalos forrásokból nézek tartalmakat. :D
2020. jan. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
45%

Nekem működött egy Spider 2 SAT tuneres vevővel.

Rengeteg, de nem magyar csatornát nyitott, de 4 műhold vételét építettem ki, K0,8-tól W19,2-ig.

A működés alapja: minden kódkártyával rendelkező ugyanilyen típusú készülék neten kerreszztül került kapcsolatba egymással és kölcsönösen lehetővé tették a másik által vett csatornák vételét. Ez volt az IKS mód.

Ez egy idő után érthető okokból bizoytalanná vált.

A másik, én ezt próbáltam ki, amikor második tuner a W7-en levő holdat egyidejűleg véve, azon keresztül kapta az "igét".. Föleg Hotbird és Astra csatornákat nyitotta, így egyszerre 4 holdat kellett vennem..

Megvalósítottam, kipróbáltam, örültem, hurrá...

Most nem is tudom hol a Spider.

2020. jan. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Koplárovics Béci ***** válasza:
0%
Most torrentprogramnak hívják őket.
2020. jan. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
67%
4-es, te nem tudod mi az az "álszenteskedés". Ha azt írtad volna, hogy "A warez tök jó dolog!", és ezt húzták volna le nullára, akkor ezt lehetne álszenteskedésnek tekinteni, mert nyilván akik lehúznak, azok is jó eséllyel warezoltak már ilyen vagy olyan formában. Valójában te vagy az álszenteskedő, mikor azt próbálod mutatni, hogy te a becsület lovagja vagy, mert csak hivatalos forrásokból szórakozol. Talán azt gondolod, hogy te vagy ilyen egyedül? Elárulok valamit: nekem van egy 500 darabos DVD/Blu Ray gyűjteményem, lassan nem tudom hová rakni. Az HBO Go, Netflix és társai meg szar, több szempontból is. Emellett aki igazi filmrajongó, az nem tudja kihagyni az nCore-t, mert bizonyos filmek kizárólag ott elérhetőek, még újabbak közül is, régi klasszikus csemegékről nem is szólva. Írjak esetleg példákat?
2020. jan. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

# 7:


Nem értünk egyet. Egyrészt én azt írtam a warezből már kinőttem. Régen én is torrenteltem, SMS webes oldalakról töltöttem le stb. Itt meg miután leírtam, hogy már nincs is lehetőség műholdas warezre igazából, mert nincsenek feltört csomagok, jött két válasz is, hogy "lopni akar a kérdező" meg, hogy "jó hogy nem a rendőrségen teszi fel a kérdést".


Az, hogy mit lehet elérni hivatalos forrásból és mit nem, nem volt témája annak a kérdésnek, én annyit írtam, hogy 30+ évesen már nincs kedvem azzal szórakozni, hogy letöltöm, másolom, a gyatra minőségű feliratot, ahol egy sorban 60 karakter van, mert a számítógépes lejátszónak mindegy, de mondjuk egy DVD lejátszó nem tudja kezelni és a fele kimarad javítgassam. Nyilván a GYK 20- korosztályának ez még kihívás, meg nem érdekli, a lényeg, hogy az apu által vásárolt iPhone 10-esen menjen a suliban óra alatt letöltve, mert mobilinternetje korlátozott, ez tök jó buli. :D

2020. jan. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
47%
#8, te egy igazi hős vagy!!!
2020. jan. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ugyan már, Magyarországon legális a saját célú, azaz nem üzletszerző letöltés, aminek kompenzációját az adathordozókra kivetett adó képezi.

Az abból befolyt pénzt osztja el az Artisjus, ahová akarja, de kit is érdekel már ez a része... A művészeket érdekli legfeljebb.

Álszentkedés húzzon el a francba...

2020. jan. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!