Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Help! Milyen laptopot vegyek?...

Help! Milyen laptopot vegyek? (Létezik olyan amin menne a The Witcher 3? )

Figyelt kérdés

Sziasztok, jelenleg egyetemista vagyok, de dolgozom mellette, szeretnék elég pénzt összegyűjteni egy új laptopra mert a mostani már elég rozoga.


A gépekhez nem értek, de nagyon szeretek játszani, kedvenc játék sorozatom a The Witcher, megvettem mind hármat, és az otthoni gépemen ki is játszottam őket, azonban a laptopom az első részt sem képes futtatni. Továbbá nagyon szeretem a Realm Royalet, otthon rengeteget játszottam vele, és jó lenne hogyha itt is tudnék, de mivel most kollégista vagyok ezért csak a laptopomon tudok játszani, és dolgozni.


Szóval összességében szeretnék egy olyan laptopot venni ami viszi a The Witcher 3-at, sokáig bírja az aksija, és ha lehet világítanak a billentyűi. És hát összességében erős, tartós gép, amin dolgozni is tudok (esszéket írni, digitálisan rajzolni, videókat vágni, internetezni stb.)


The Witcher 3 gépigény:

[link]


Az ára nem érdekel, mert meg fogom keresni rá a pénzt. :D


Előre is köszönöm a válaszokat.



2020. jan. 19. 12:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Jò akkor először döntsd el mit akarsz, mert kezdtük egy Witcherrel ès kilyukadtunk a digitàlis rajzolàshoz meg videòszerkesztèshez, szòval kb mindent is tudjon a gèp mindezt akksiròl gondolom. Nyilvàn irreàlis a dolog, plusz most akkor jàtszani kell, amire elèg egy 300k-s laptop is, vagy rajzolni, amihez mondjuk a legolcsòbb egy wacom mobil studio 600k.
2020. jan. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Horváth Barnabás123 válasza:

a minimum például egy ilyen:


[link]


az ajánlott pedig például egy ilyen:


[link]


a második persze jobban megéri

2020. jan. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kedves első válaszoló, van egy digitális rajztáblám és hobbiként szoktam rajzolgatni, a jelenlegi 10 ezer forintos gépem is tökéletesen kielégìti ezt az igényemet szóval azt hiszem hogy erre bármilyen laptop képes mert nem profi design-okra gondoltam. Bocsánat ha félre érthetően fogalmaztam. Szóval inkább az érdekelne hogy vigye a The Witcher 3-at a gép. 😁 Második válaszoló, köszönöm szépen. 😊
2020. jan. 20. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!