Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Tudtok olyan laptopot ajánlani...

Tudtok olyan laptopot ajánlani a MediaMarkt kínálatából, ami 200k forint alatti árban mozog, és elfutna rajta egy Witcher 3 is?

Figyelt kérdés

2017. szept. 11. 04:59
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

A 200k az Kunát jelent ?

Nem tudom hol élsz, de mifelénk, itt Magyarországon még a Forint a hivatalos fizetőeszköz.

2017. szept. 11. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
K=ezer. Ez ilyen netes szleng. Elnézést.
2017. szept. 11. 06:26
 3/6 anonim ***** válasza:

#1:

-Ha nem tudnád, a "k" az ezret jelöli. Elég gyakori rövidítés az interneten.

-A 200k mögé odaírta, hogy forint.


A 2 közül nem tudom, melyikkel nem voltál tisztában a "válaszod" megírásakor, de azt ajánlom, hogy tájékozódj jobban, vagy olvasd el rendesen a kérdést mielőtt okoskodsz.



A kedves kérdezőnek pedig: Attól tartok, hogy a lehetetlent kéred. Ennyi pénzért talán találsz egy olyan laptopot, amiben 950M van. Abból már kisajtolható a minimum 30 fps. Azonban az új játékok nagyrészéhez alkalmatlan. Ha olyan notebookot szeretnél, amin lehet rendesen játszani, akkor MINIMUM egy gtx1050-nel rendelkezőt válassz. Ahhoz viszont mélyen a zsebedbe kell nyúlnod.


2 értelmes opciót látok az esetedben:

-bővíted a kereted

-veszel egy asztali pc-t 200k-ért


Játékra notebookot ennyi pénzért ne vegyél, különben nagyon hamar csalódott leszel.

2017. szept. 11. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
21%

5-6 éve nyomom itt a GYK.n, és nyilván tudom mi az a "k".

Próbálom az embereket arra sarkallani, hogy beszéljünk magyarul, mert mindenre van magyar kifejezés, vagy rövidítés. A k helyett egy e betűt írunk, ponttal, mindjárt úgy néz ki mint amit egy ember fogalmazott meg, és nem úgy mint egy taknyos cserebogár.

De rendben. Én okoskodom, persze. :)

2017. szept. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#4 soha, de soha ne menj fel az anotalkra, mert azonnali agyvérzésben halsz meg. :D
2017. szept. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
red NEXT Igaz Magyarországon élünk de a kilo az magyarul is kiló és ne próbáld meg meg akadályozni, hogy a gyerek egy olyan nyelvet tanuljon amiben van jövő(mert a magyarban nincs)de térjünk a tárgyra sajnos a #3 igaza van vagy asztali PC vagy bővíted a keretet.
2017. szept. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!