Mit kell tennem ahhoz hogy legyen tévém, és ilyen tv csatornáim?

Figyelt kérdés
Hamarosan venni fogok egy ilyen lapos tv-t, és mivel eléggé elavult a bekötésem így azt is meg fogom változtatni. De mivel egy másik házba költözök ott újra be kell kötni, meg minden. Azt szeretném hogy legyen.: M1, M2, Duna, Duna World, M4 Sprot, M5, RTL Klub, TV2, FEM3, ATV, Life TV, Euronews, Fix TV, Sláger TV, Izaura TV, Zenebutik, Spektrum Home, a helyi tv, (Muzsika TV nem feltétlenül) és még valamilyen film csatorna pl.: TV4, vagy Viasat 3, vagy akár mi amin jó filmek mennek. Ehhez milyen szolgáltatót és milyen csomagot ajánlatok tőle? Nem szeretnék sok csatornát, mert nem nézek sok mindent, és amit nézek az ezekben az úgymond alap csatornákban benne van, elég olyan 20 csatorna is. Ezeket viszont szeretném rendszeresen. Halottám és láttam hogy az egyik ismerősömnél Telekom van és nála is ezek vannak és még van neki plusszban egy bónusz csatornája is, de ez nem kell feltétlenül. A válaszokat előre is köszönöm. Indokoljátok is meg hogy miért jó, és hasznos válaszokat írjatok.

2020. jan. 21. 16:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, te ugyanaz vagy-e, aki utóbbi időben feltett hasonló jellegű és stílusú furcsa kérdéseket, beleértve a végére biggyesztett részt is.

Nekem csak annyi a problémám ezekkel a kérdésekkel, hogy mintha fordítva lennél összerakva, illetve hátulról közelíted meg a problémákat.

Komolyan, számodra az nem elképzelhető, hogy előbb felméred az adott helyszínen elérhető szolgáltatókat, szolgáltatásokat?

Lehet, hogy velem valami komoly baj van, de képzeld, én ezt tenném.

Mi a francnak írjak olyan szolgáltatást, amit úgysem tudsz bekötni, mert nem is lehetséges?

2020. jan. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

"Mit kell tennem ahhoz hogy legyen tévém"

venni kell egyet! Már mindensarkon árulnak, csak el kell döntened mekkorát szeretnél.

De mondok jobbat! Ha megvan a szolgáltató aki majd beköti neked az új kábeltv-t akkor tőlük vegyél tv készüléket!

Minden szolgáltatónál lehet vásárolni tv-t is!

Új bekötéshez lehet kedvezményt vagy részletfizetési lehetőséget is adnak.

Illetve amikor jönnek bekötni akkor hozzák a tv-t is, meg minden vackot ami még kell, neked ki sem kell mozdulni a házból.


"Mit kell tennem ahhoz hogy legyenek tv csatornáim?"

Azt a szolgáltatót kell megkeresni akinek elérhető a szolgáltatása az adott címen!

A szolgáltatók oldalán be lehet írni a címet és megmondja hogy be tudják-e kötni oda a drótjukat vagy sem.

Ha nem akarsz a neten nézelődni, akkor hívd fel őket.


Van ahol több szolgáltató van (nálam is a Tarr kft és a Telekom is elérhető) de a csatornák (főleg az alap csatornák) mindegyiknél majdnem ugyanazok.

2020. jan. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az alap csatornák melyek, ugyan azok mint az ingyenesek? Mert pl: az ATV nem ingyenes. Ezek amiket leírtam ezek az alap csatornák közé tartoznak?
2020. jan. 25. 00:36
 4/4 anonim ***** válasza:

Oké, áruld el végre hanyadik kerület, milyen utca, hány szám.

Kikeressük neked. Csak az a furcsa, hogy szerintem nem a zöldségesnél kérdezgeted, hogy friss-e a kolbász meg a szalonna a hentesnél. És ezt is meg tudnád oldani magadnak, ha nagyon akarnád.

2020. febr. 14. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!