Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mit kell tennem ahhoz hogy...

Mit kell tennem ahhoz hogy legyen tévém, és ilyen tv csatornáim?

Figyelt kérdés
Hamarosan venni fogok ilyen lapos tv-t, és mivel eléggé elavult a bekötésem így azt is meg fogom változtatni. De mivel egy másik házba költözök ott újra be kell kötni, meg minden. Szeretném hogy legyen.: M1, M2, Duna, Duna World, M4 Sprot, M5, RTL Klub, TV2, FEM3, ATV, Life TV, Euronws, Fix TV, Sláger TV, Izaura TV, Zenebutik, (Muzsika TV nem feltétlenül) és még valamilyen film csatorna pl.: TV4, vagy Viasat 3, vagy akár mi amin jó filmek mennek. Ehhez milyen szolgáltatót és milyen csomagot ajánlatok tőle? Nem szeretnék túl sok csatornát, mert nem nézek sok mindent, és amit nézek az ezekben az úgymond alap csatornákban benne van. Ezeket viszont szeretném rendszeresen. Halottám és láttam hogy az egyik ismerősömnél Telekom van és vála is ezek vannak és még van neki plusszban egy bónusz csatornája is, de ez nem kell feltétlenül. A válaszokat előre is köszönöm. Indokoljátok is meg hogy miért jó, és hasznos válaszokat írjatok.

2020. jan. 19. 19:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha ahová költözöl és ott van koax kábel csavard be az új tv-d-be ha van box, vagy beltéri egység vagy CI,CI+ card akkor tedd/kösd be atv-be és nézd meg milyen scatornák vannak, ha tetszik eg ynévátírással te is tovább viheted az előfizetést. Én személy szerint a UPC-t vagy a telekomot ajánlom. Kábeles konstrukciót elsősorban,de ha műholdas jöhet szóba, akkor feltétlen UPC! Azért ajánlom ezt a kettőt, mert viszonylag jó áron több csatornát kapsz, de ami talán ennél is fontosabb , hoyg ez a két szolgáltató tényleg szolgáltat és ha gond probléma merülne fel kimennek és megcsinálják. (Dolgoztam az egyik nagy cégnél, nevet nem írok) a többi zsolgáltató már nincs ilyen rugalmas, sőt azt nem is nagyon lehet szolgáltatásnak nevezni..UPC-t vagy telekomot válaszd, ha jót akarsz magadnak.!
2020. jan. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm de nem szeretnék olyan sok csatornát mert nem is nézem őket, van egy ismerősöm akinél Telekom van az szerintem is jó mg jókat hallok róla, de ott van kb. 20 csatornás csomag is amiben ezek vannak amiket írtam?
2020. jan. 19. 21:55
 3/7 anonim ***** válasza:

Figyelj, minden szolgáltatónak van alapcsomagja amiben kb a fentiek benne vannak.


Első körben azt kell megtudnod h melyik szolgáltató elérhető az új címen. leheto, hogy csak 1, lehet hogy több.

Ha megvan h kiktől elérhető a szolgáltatás, válaszd a legolcsóbbat. (de azért nézd meg hogy melyiknek mi van az alapcsomagjában h tuti meglegyen amit szeretnél, ügyfélszolgálatosok segítenek, elmagyarázzák, ez a dolguk).

2020. jan. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
57%

Saját ingatlanba költözöl vagy albérletbe? Mert nagyon nem mindegy!

Minden szolgáltató a hűségidőt szorgalmazza, ez 1 vagy 2 év. Minél hosszabb hűségidőt vállalsz, annál kedvezőbbek az ajánlatok, hűség nélkül a legköltségesebb.

Érdemes csomagajánlatokat is átböngészni, hiszen azok a legkedvezőbbek! (tévé, internet, telefon, mobil különböző kombinációi)

A minőségre is érdemes odafigyelni. Ha van HD, Full HD tévéd, akkor sokkal jobb a HD csatornákat tartalmazó csomag.

Lehet külső set-top-box-al használni a kábeltévéket, de ha a tévéd rendelkezik CI+ kártya befogadással, akkor a tévé saját csatornáit is igénybe lehet venni. (mi ezt preferáljuk) Ebben az esetben nem tudod használni a szolgáltató set-top-boxával igénybe vehető szolgáltatásait, pl. filmkölcsönzés (sok, ill. legjobb filmeknél fizetős)

Jön még a kérdés, szeretnél megállítható, visszanézhető, felvehető lehetőségeket? Erre képesek a set-top-boxok és a tévék is (tévére válogatja, és külső meghajtó kell hozzá). (mi ezt is a tévével használjuk, ami szuper)

2020. jan. 20. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
gyerekek, olvassátok már el rendesen a kérdést, és tippeljétek meg h a kérdező vajon képben van-e azzal h pl mi az a box v CI+ kártya...
2020. jan. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat hogy csak most tudok írni, a boxot tudom mi, de ezt a kártyát nem.
2020. jan. 20. 17:27
 7/7 A kérdező kommentje:
Mindenkit belikeoltam. Ugyan azok az alapcsomagban lévő csatornák, és az ingyenes csatornák? Mik vannak az alap csomagban, ha nem tudjátok hol lehet megnézni?? Ügyfélszolgálat, honalap?
2020. jan. 20. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!