Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mit éri meg most venni, PCt...

Mit éri meg most venni, PCt vagy konzolt?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert olvastam, hogy a Nintendo Switch valójában nem éri meg a pénzét. Mi a helyzet a nagyobb konzolokkal? Azokból milyen szempont szerint kell választani, mert pl PS4 ből van normál meg Pro, Xbox ból meg ugyancsak normál és S? Mi változik akkor, ha valakinek fontos a warez?
2020. jan. 26. 21:08
 1/2 anonim ***** válasza:

PS4 Pro: Fix 60 fps a sima ps4-en csak 30 és tudja a 4k-ba kis futtatni a játékokat (de azokat megint csak 30 fps-ben)


Xboxnál ugyanez a helyzet a 2 típus között.


A választás nagyon egyszerű: Melyikre van több olyan exkluzív tartalom ami téged érdekelhet (Xbox only játékok ps4 only játékok) Ps4-re pl. ott van a Detroit become human amit csak azzal a konzollal fogsz tudni játszani vagy a last of us. Xboxra a Forza.


Ha a warez fontos véleményem szerint akkor a PC, letöltöd és telepíted. Konzolokon jelenleg nem tudom hogy történik a "feltörés", de gondolom flashelni kell mint anno az xbox360-nál ami hozhat magával hibákat, jobban melegednek a gépek stb. Plus gondolom nem is olcsó megcsináltatni 😃

2020. jan. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Csak az egyedi címeket nézd, melyik játék az, amelyik neked fontos. PS4-re szerintem sokkal jobbak az egyedi címek, de kinek mi jön be.
2020. jan. 27. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!