Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » DVD lejátszót érdemes javíttat...

DVD lejátszót érdemes javíttatni szerelővel? Melyik olcsóbb megoldás venni egy használtat vagy megjavíttatni a régit?

Figyelt kérdés
Nem veszek új lejátszót. Arra már nem szeretnék adni .
2020. jan. 31. 10:55
 1/5 anonim ***** válasza:

HDMI-kimenet nélküli lejátszót láttam tavaly a Media Marktban valami 8-9 ezer körül.

HDMI-vel 10 körül.

Javítás jó esetben 5000 körül, de ha elfáradt a lézerfej, akkor elfelejtheted.

Hibajelenség?

2020. jan. 31. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem érdemes javíttatni, bolhapiacon néhány ezresért kapsz másat.
2020. jan. 31. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem igazán. Nekem a hifim CD lejátszója halt be, elvittem szervízbe, állítólag lézerfej csere kellett volna (igaz, szinte rá sem néztek, nemhogy bele..), 25 ezer körüli árat mondtak. Majdnem dobtam egy hátast, aztán köszöntem és hazavittem. Erősítőnek még jó, CD-t meg tudok máson is hallgatni.
2020. febr. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor kidobom a kukába. Nekem annyit nem ér,hogy többet költsek el rá mint amennyiért egy működőképes használtat be tudok szerezni.
2020. febr. 1. 15:17
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy csak a tápja romlott el. Egy 100ft-os púpos kondenzátor csere és már jó is. Fejhibával viszont kuka, mert alaphangon 5-ezer csak ez az alkatrész és be is kell kalibrálni komolyabb műszerrel.
2020. márc. 13. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!