Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Clarion drb3675r rádió van a...

Clarion drb3675r rádió van a kocsimba, a rádió része kiválóan működik de a cd-ket miért nem játssza le?

Figyelt kérdés
Akármilyen cd vel próbáltam, beveszi kiirja hogy track 1, vagy ha lapozok track 2,3... de után 00:00 és sehogy sem tudom elinditani. Előre is köszi!

2020. jan. 31. 13:54
 1/9 A kérdező kommentje:
Néztem videót és ott egyből elindult.
2020. jan. 31. 13:59
 2/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak poros a lézerfej lencséje. Rosszabb esetben emissziószegény.
2020. jan. 31. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Kösz a választ. Hogy lehet megcsinálni? Nem mondanám hogy értek hozzá, szóval úgy mondd légyszi.
2020. jan. 31. 19:10
 4/9 anonim ***** válasza:

Szét kell szerelni, megnézni a belsejében a lézerfejet, hogy látsz-e rajta porréteget. Ha igen, akkor lehet örülni, hátha tisztítás után lesz valami javulás.

De ilyen CD-s autórádiókkal én sem szoktam foglalkozni, véletlenül még nem is volt nálam ilyen, egy darab sem.

Egyéb CD-s készülékek tapasztalata alapján írtam, hogy szokott ilyen bajuk lenni.

2020. jan. 31. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
160 ft-ért lehet lézerfej tisztito cd t venni, arrol mi a véleményed?
2020. febr. 1. 10:02
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem használtam még, csak láttam olyat, kis kefe volt rajta. Nem zárom ki, hogy segíthet valamit, de nincs róla tapasztalatom.

Kicsit tartottam is tőle, hogy nem okoz-e sérülést, de remélhetőleg úgy találták ki, hogy jó legyen.

2020. febr. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Írt lemez vagy bolti audio? Mert az előbbinél nem mindegy az írás módja. Ha jól emlékszed DAO96-ban kellett megírni, csak akkor játszotta le nálam minden.
2020. febr. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Mind a 2 fajtával próbáltam
2020. febr. 1. 22:13
 9/9 A kérdező kommentje:
Áh sz@rok bele, jobban járok egy fm transmiterrel. Azért kösz
2020. febr. 2. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!