Hagyma9110 kérdése:

Samsung Tv formátumok?

Figyelt kérdés
Valami megoldás van rá hogy egy 2019es tv lejátsza az xvid meg ilyen formátumot??? Mivel sok olyan film van ami nincs hd.ba igy nemlehet lejátszani.

2020. febr. 5. 10:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Pár ezer forintos DVB-T box is lejátssza általában.

Vagy gyakorold be az átkódolást.

2020. febr. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%
Cirka 3 éves Samsung UHD TV-m van, és eddig minden lejátszott amit meg akartam nézni. De még jóval idősebb, 2013-ban vett LG DP1-es médialejátszóm is viszi. Olyan nincs, hogy egy TV csak a HD tartalmakat hajlandó lejátszani, szóval valami nem jó nálad! Esetleg meg kellene próbálni egy szoftverfrissítést, vagy felhívni a vevőszolgálatot.
2020. febr. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Morzsi007 ***** válasza:
66%
A lejátszás nem a felbontástól függ. Próbáltad egyáltalán?
2020. febr. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nyugodtan guglizzál, mert még youtube-on is vannak videók, hogy ezügyben mit lehet tenni, de összefoglalva: vagy átkódolgatsz, ahogy fentebb írták, vagy veszel egy párezer forintos androidboxot, és beiktatod a tv és a vinyó közé.



második:

Sajnos van ilyen.

Ez egy ismert probléma, h a egy ideje samsung tv-k, nem eszik meg a ezeket a jóöreg formátumokat, cserében a DTS_HD támogatást is kivették belőluk.


Tele a net ezzel.


[link]

[link]

2020. febr. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
49%

2-es vagyok

Én mondjuk DTS hangformátumú filmet nem is szoktam letölteni, mert az erősítőm (Yamaha RXV-495) nem támogatja.

2020. febr. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!