Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » BN59-00865A tipusú (kínai)...

BN59-00865A tipusú (kínai) távirányítót hogy kell betanítani Samsung Tv-hez?

Figyelt kérdés
Furcsa módon az elem tartóban a rúgónál van a + jel.

#távirányító #betanítás.
2020. jan. 29. 12:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne viccelj, ez nem tanítható, hanem Samsunghoz való.
2020. jan. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És az rendben van, hogy az elem pozitív pólusa a rúgónál van? Minden elemes készüléknél a rúgóhoz a negatív pólus megy.
2020. jan. 29. 13:04
 3/5 anonim ***** válasza:

Van éppen olyan is, hogy mindkettő rugó, csak egyik kisebb.

Mutass róla linket, honnan vetted vagy lássuk fotón, talán úgy kiderül valami.

De én sokszor találkoztam már a szervizgyakorlatban fordítva betett (sőt belekínzott) elemekkel, ettől nem szokott tönkremenni.

2020. jan. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Egy szakember javaslatára fordítva raktam be az elemeket és így működik. Az eddigi válaszokat köszönöm, további válaszok tárgytalanok.
2020. jan. 29. 13:30
 5/5 anonim ***** válasza:

Igazság szerint a #3 válaszommal épp azt akartam pedzegetni, hogy megpróbálhatnád fordítva is, mert attól nem szokott baja lenni.

Még akkor sem, amikor tényleg létrejön az érintkezés (fordítva), de a kiképzés sajátosságai miatt még ez sem biztos.

2020. jan. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!