Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Egerem világít, de a lenti...

Egerem világít, de a lenti infra-vörös fénye nem villan fel, és az egér nem is reagál semmire. Nem mozog, klikkel, stb. Mi a gond?

Figyelt kérdés
Használtam a gépet, minden rendben volt, felálltam kajálni és amire visszaültem az egérnek az alja nem világít, és nem csinál semmit. Gépet újraindítottam, semmi.

2020. febr. 6. 23:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Remélem, hogy nem elemes fajta.
2020. febr. 7. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem elemes. Ha becsatlakoztatom, egy jobb klikket reagál magától, de utána semmi. Mármint felvilágít (ilyen gaming egér) de az alja nem villan fel.
2020. febr. 7. 00:14
 3/4 Szirty ***** válasza:

"a lenti infra-vörös fénye nem villan fel"


Az infravörös fény egyik jellemzője hogy nem látható.

2020. febr. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Van "láthatatlan", azaz infrás egerem, ami nagyon takarékos, 2x AA elemmel egy évig vagy tovább is megy.

Van piros fényt adó (lézer LED-es) egerem több is, 1 db AA megy bele, szánalmasan rövid idő alatt lemeríti (akkut is).

Úgyhogy ezekkel nem volt szerencsém, de lehet, hogy másoknak van jobbfajta is. Vezetékes egérnél ez persze nem szempont.

Tehát ezt csak az érdekesség kedvéért írom, egyébként bizonyára hibás lett az egered, hardveresen.

2020. febr. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!