Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi történik a játékokkal ha...

Mi történik a játékokkal ha lejár az Xboxon a Game Pass?

Figyelt kérdés
Még van 3 hetem, hogy lejárjon, de mi történik az után a játékokkal? És pl ha úgy letoltottem a gta-t és kiveszik akkor még tudom használni?
2020. febr. 9. 22:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Pontosan nem tudom meddig, de a mentések meglesznek, de amíg nem hosszabítod meg, vagy meg nem veszed a játékot, addig nem játszhatsz velük.
2020. febr. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. De ha negveszem akkor csak cd vel elimditom és megy tovább vagy újra rá kell majd rakni?
2020. febr. 10. 04:55
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Amíg a Game Passod él addig játszhatsz a benne lévő játékokkal. Ha lejár a Pass vagy kivesznek belőle egy játékot (A GTAV nemrég került be szóval nem valószínű, hogy hamar kikerül) akkor nem tudsz vele játszani. Ha megveszed a játékot külön digitálisan vagy lemezesen természetesen onnan tudod folytatni ahol abbahagytad. Az Xbox minden felhasználónak ingyenesen biztosít online mentés tárhelyet. Vagyis még ha le is törlöd a játékot (uninstall) akkor is onnan fogod tudni folytatni ahol abbahagytad ha meglesz a játék.


Újratelepítés esetén a játék első indításkor letölti a mentést az online szerverekről. Természetesen csak akkor tudja feltölteni a mentést ha online van a gép, tehát ha net nélkül játszol akkor egyértelműen csak az utolsó online játékodig lesz meg minden.

2020. febr. 10. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon Szépen köszönöm a válaszokat
2020. febr. 10. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!