Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen házimozi rendszert vegyek?

Milyen házimozi rendszert vegyek?

Figyelt kérdés

Van egy 140 centis samsung uhd tv-m és szeretnék hozzá minimum 5.1-es házmozi rendszert.


A szoba méretei ahol el szeretném helyezni: 8mx5m belmagasság 4m.


NAGYON szűkös a keret, diákmunkával nem tudnám a legjobbat megvenni.


Láttam hogy van már 100-130e Ft-ért is, de félek, hogy gyenge minőségűek.


Maximum 300e Ft-ot költenék rá.


2020. febr. 11. 10:57
 1/4 A kérdező kommentje:
Ebben az árkategóriában melyik a legjobb? Milyen márka-típus stb. optikai kábellel menne vagy hdmi arc.
2020. febr. 11. 10:59
 2/4 anonim ***** válasza:

Ebben ár a csillagos ég, de az tuti, hogy mindent az egyben rendszert nem érdemes venni szerintem. Azokra gondolok, ahol egyben volt a DVD az erősítővel, meg mini hangfalak voltak hozzá, és úgy is szólt.

Egy Yamaha házimozi erősítőm van, hozzá egy Jamo hangfalszett, nekem teljesen megfelel, mélynyomót sokszor be sem kapcsolom. Filmeket a TV lejátssza itthoni NAS-ról, így DVD vagy másmilyen lejátszóra nincs szükségem. Körül kell nézni, aztán ami belefér a keretbe.

2020. febr. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

40 nm szoba hatalmas, amikor hangosítani kell.

Egy jó régi nagyvas erősítő kell, amiben van kraft, jól is szól, Denon 4308 vagy valami hasonló kategóriás. Ehhez 200ból használtan tudsz csak hangfalat venni, de neces ekkora szobába, azt ki kell fogni.

2020. febr. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igazság szerint már nem is nagyon gyártanak sajnos házimozi rendszert. (Már, ha arra gondolsz, ahol lejátszóval együtt vannak a hangfalak.)


Nekem is Samsung TV-m van, és a házimozim is az volt. Nagyon szépen működtek is együtt. Ezért most megint Samsungot akartam venni; kiderült, hogy leálltak a gyártással. Már csak Sony és asszem LG van.


Én most vettem a napokban Sony-t, 127.000,- Ft-osat, és teljesen jó. Nem az igazán profi kategória, meg kábeles is (még a gyengébb, de zsinórmentes is sokkal drágább ennél), viszont nekem teljesen megfelel. Kérdés, mennyire akarsz nagy koncerteket hallgatni rajta, vagy mi a cél. "Sima" filmnézéshez, Youtube zenéhez, stb. ez az árkategória bőven tökéletes.

2020. márc. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!