Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Régebbi házimozi rendszert,...

Régebbi házimozi rendszert, hogy tudom a tv-hez csatlakoztatni? Megéri venni használtan?

Figyelt kérdés

Nemrég vettem egy új Samsung tv-t és sajnálattal vettem észre, hogy ezekhez a hangot csak optikai vagy HDMI arc csatlakozóval tudom csatlakoztatni. Eddig egy 2.1 -es számítógép hangszórót használtam. Igazából hangminőségre már nekem ez is megfelel,szóval nincs szükségem profi cuccra. Mivel már ezt viszont nem tudom a TVmmel használni (3,5-ös Jack) ezért gondoltam, hogy veszek használtan egy 5.1-es rendszert.


A kérdés az, hogy ha van optikai csatlakozó a házimozin , akkor csak összekötöm a TV-vel és simán működni fog? Az esetek 90 százalékaban a TVn lévő Netflix appot használnám. Akkor is kapok 5.1 és hangzást , ha nem a házimozin nézek DVD-t vagy ilyesmit, ugye ?



2018. dec. 17. 23:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Amelyik adás 5.1, ott lesz csak az, egyéb esetben 2.1 lesz. Igen, a tv 5.1ben továbbítja a hangot optikán.
2018. dec. 18. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 repulo ***** válasza:

Valami ilyesmivel a 2.1-et is tudod használni.

[link]

Hogy táp van e hozzá nem tudom, de az sem egy csőd. Kell még egy ilyen és kész vagy.

[link]

2018. dec. 18. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!