Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A UPC Magyarország Április 1....

A UPC Magyarország Április 1. -ei megszűnése milyen előnyökkel és hátrányokkal fog járni annak aki jelenleg előfizetőjük?

Figyelt kérdés

Egyik ilyen számomra bizonytalan kérdés az az lenne, hogy aki jelenleg a UPC Magyarország előfizetője TV Prémium csomaggal, az az ügyfél automatikusan a vodafone tv előfizetője lesz később, vagyis még az idén?

A másik kétséges dolog amit nem értek, hogy ha a vodafonehoz átkerülök, akkor a Horizon tetű lassú médiaboxot automatikusan lecserélik az előfizetőknél, vagy plusz pénzért kérhetem csak hogy cseréljék le (már ha kiépül a hálózat makóra is)? Vagy már kiépült

, ezt nem tudom. Mindenesetre a UPC HORIZON csoda médiaboxa egy nagy rakás nem mondom mi.

És még valami, tulajdonképpen kihez fogunk mi UPC Magyarország előfizetők április elsejétől tartozni, és milyen jogok illetnek meg majd bennünket, főként a médiaboxok ügyében?


2020. febr. 11. 11:27
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Na emberek, ehhez már nem tudok kommentet fűzni, mindenki maga döntse el hogy mit gondol ezután a Voda-UPC egyesülésből.


[link]

2020. febr. 17. 19:15
 12/13 A kérdező kommentje:

A lényeg hogy lehet hogy mégsem egyesül a két nagy cég.

Én már nem tudom kinek higgyjek.

[link]

2020. febr. 17. 19:18
 13/13 anonim ***** válasza:
Mocskos Telekom megijedt, hogy lesz versenytársa és neadjisten érdemi fejlesztéseket vagy korrektebb szolgáltatást kellene eszközöni. A másik, hogy megint a upc ügyfelek járnak rosszul, mert marad a 90es évekbeli upc színvonal a hulladék horizon vatomságukkal meg a bunkó ügyfélszolgalatosok....
2020. febr. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!