Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi a véleményetek azokról a...

Mi a véleményetek azokról a hirdetésekről amiket ingyen el lehet vinni? DVD lejátszókról véleményetek 2020-ban?

Figyelt kérdés
Ennyire eljárt már felette az idő,hogy ingyen elvihetőként is hirdetnek dvd,vhs lejátszókat és képcsöves tv-ket ?
2020. febr. 14. 14:11
 1/3 anonim ***** válasza:
68%

Persze.

Kevesen vannak már olyan téveszmések, mint amelyik ezen az oldalon rendszeresen jelentkezett a kérdéseivel, kb. 2018 ősze óta.

Utóbbi időben mintha eldugult volna.

Az volt a rögeszméje, hogy a Jófogáson árusított 2000 forintos DVD-lejátszóját miért nem veszi meg senki.

Azt különösen fájlalta, hogy még csak nem is érdeklődtek iránta.

Kérdéseit persze gyakran álcázva csomagolta, hátulról megközelítve a "problémát", rafináltan. De már egyre kevesebben dőltek be neki.

2020. febr. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Amiket ingyen el lehet vinni, az általában nagyon foglalja a helyet és gyorsan meg akarnak tőle szabadulni, vagy olyan állapotban van, hogy nem ér sok pénzt, pár 100 forintért meg nem éri meg felrakni eladásra, mert csak elvész a sok másik hirdetés között és sose lesz rá vevő, ingyen elvihetőként sokkal nagyobb esély van rá, hogy megnézik. Én teljesen használható és egyáltalán nem régi tárgyakat is raktam már fel ingyen elvihetőként, mert költözködtünk és nem akartunk több doboznyi nekünk már nem kellő tárgyat fölöslegesen átvinni A-ból B-be.
2020. febr. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én lomtalanításból hoztam el ingyen egy kitűnő állapotú nagyképernyős stereó LG flatron-t. És azt a szenvedést mire hazacipeltem, a kocsiból is ki kellett venni az ülést hogy elférjen és izomlázam lett, a szobám pedig azóta kisebb lett tőle. Tehát itt kezdtem megérteni ennek a régi cuccnak a problémáját. Egyébként pedig egész élvezhető még a mai körülmények között is. Legalábbis kontraxtban.
2020. márc. 13. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!