Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hulladékudvarokból lehet...

Hulladékudvarokból lehet elvinni dolgokat?

Figyelt kérdés
Körül lehet nézni és ami "megtetszik" elvinni ingyen, vagy valami jelképes összegért?

2019. aug. 25. 16:14
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Ha legálisan csinálják, akkor nem. Tudod van ilyen adózás nevű játék. Számla, nyugta, pénztárt működtetni nem biztos hogy megéri egy-egy "érdeklődő" miatt.
2019. aug. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%

Budapesten nem.

Be vannak kamerázva, és ha bármit kivisz valaki, az ott dolgozó ember repül.

2019. aug. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
Nem lehet elméletben. De volt hogy vittem szemetet, láttam pár új téglát az egyik konténerben, megkérdeztem hogy nem-e vihetnék pár szemet azt mondták hogy nyugodtan
2019. aug. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%
Úgy tudom, hogy higiéniai okokból kifolyólag nem szabad. Ám, minden szabály alól lehet kivétellel találkozni.
2019. aug. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A telepvezetővel kell beszélni. Elvileg nem lehet, akkor bejárnának a kukázók, összetúrnának mindent. De láttam már olyat, hogy vittek el valamit.
2019. aug. 26. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
73%

Sajnos nem, de még méh telepekről sem lehet, legalábbis szabályosan nem.


Mondjuk a vicc az hogy amennyire én tudom a legtöbb országban nincs így,csak itt.Szóval ha bármi kell irány külföld/Mondjuk

sajnos manapság már minden így megy..../

2019. aug. 27. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
75%
Meg tudom erositeni amit utolso ir, Angliaban a leadohelyek kb felenel a leadott holmi, hulladek egy resze megvasarolhato, viszonylag potom penzert. Nincs konkret tiltas, a telephelyre van bizva, hogy foglalkozik-e arusitassal is (foleg konyveket, teglat, butorokat, fa es vasanyagot szoktak arulni). (Veszelyes hulladekot ugy tudom nem szabad.)
2019. aug. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Pl nekünk kemence építésekor üvegtörmeléket engedtek vinni, mikor megkérdeztük. De lehet nem általános.
2021. jan. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!