Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Jó minőségű Jack vagy RCA...

Jó minőségű Jack vagy RCA bemenetes Bluetooth transmitter hang továbbítására? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Erősítő RCA kinenetére szeretnék Bluetooth transmitter-t csatlakoztatni, azt szeretném, ha az erősítő hangját a mobiltelefonon tudnám hallgatni, amely hangot a Bluetooth transmitter továbbítana.

Noname gyártmányt megéri rendelni ilyenből, vagy tud valaki jó minőségűt, amely célra tökéletesen megfelel, de esetleg drágább?



2020. febr. 14. 17:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ilyet én még nem hallottam, maximum fordítva, miért akarná valami mobilon hallgatni az erősítőt, nem is lehetséget, a telefon nem működik vevőként ilyen formában, lejátszóként megy csak.
2020. febr. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Nekem a telefonon való hallgatásra lenne szükségem, én úgy képzeltem hogy ez működhet, ha nem, tudsz rá módot?

Találtam Jack/RCA bemenetes Bluetooth transmitter-eket, amelyek analóg hangrendszert Bluetooth-ossá alakítják ilyen módon. A párosítás menetét is leírták. Miért ne venné a telefon ezt a jelet? Mihez párosíthatom akkor ezeket az adó módban működő Bluetooth transmitter-eket?

2020. febr. 14. 18:28
 3/14 anonim ***** válasza:
Aminek van RCA bemenete, mondjuk az erősítőhöz vagy egy aktív hangfalhoz, közvetlenül valami végfokozathoz. A telefon így nem fog megszólalni.
2020. febr. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Értem, akkor a transmitter jelét maximum Bt hangszóróval foghatom?
2020. febr. 14. 18:40
 5/14 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Például. Azt kellene látni, hogy kaphatsz BT adót vagy vevőt, sőt 2 in 1 kétféle üzemmódra bírható adapterek is vannak:

[link]

A linken mutatja az RX/TX módot a képeken.

De a telefon ilyen értelemben adó. (Most attól függetlenül, hogy van bizonyos oda-vissza kommunikáció is, de a főirány kifelé mutat.)

Két adót viszont nem köthetsz így szembe.

2020. febr. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Igen, pontosan ilyen adapterre gondoltam, mint amilyet leírtál, ilyen átkapcsolhatósra.

Semmilyen megoldás nincs akkor (ami Bluetooth-ot illeti), hogy működjön? Most találtam olyan alkalmazásokat, amelyek elvileg azt ígérik, hogy "Bluetooth Speaker"-t csinálnak a telefonból és egy hangforrás jelét veszik.

2020. febr. 14. 20:05
 7/14 Szervizmérnök úr ***** válasza:
Esetleg linkeld, hogy melyikre gondolsz, nem mintha nem tudnék keresni, de párat néztem és azok másról szólnak.
2020. febr. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Ilyenre gondolok, mint amit írtál.

Gondolom akkor ennek az adapternek a jele Bluetooth hangszóróval vehető? Nem igazán használtam még Bluetooth eszközöket azért a bizonytalanság. :-)

2020. febr. 14. 20:26
 9/14 Szervizmérnök úr ***** válasza:
Csak én meg az alkalmazásra gondoltam.
2020. febr. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

iPhone: AudioFetch, Bluetooth Loudspeaker

Lehet egyik se felel meg a célra és nem is olyan kommunikációt tesznek lehetővé mint amire gondolok.

2020. febr. 15. 08:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!