Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Használ még valaki 2020-ban...

Használ még valaki 2020-ban dvd lejátszót? DVD filmekre van kereslet eladás szempontjából? CD lemezekre esetleg amin zenék vannak?

Figyelt kérdés
Furcsa lehet ,hogy CD-t is megkérdeztem mikor a zene ott van fent a youtube-on szinte minden zene ,de azért megkérdeztem.
2020. febr. 21. 15:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, épp tegnap néztem meg egy DVD filmet - eredeti lemezt. Vannak zenei CDim is. Mindkettőt vásárolok újonnan, de csak akkor, ha már lement az ára 999 Ft-ra, vagy az alá. Néha ki lehet fogni jó ajánlatokat, például tavaly ősszel a piros műszaki boltban vettem egy 2 DVDt tartalmazó csomagot 499 Ft-ért. Mindkét lemezen egy egész estés és egy rövidfilm van, így ha úgy vesszük 500-ért vettem 4 filmet.
2020. febr. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem van egy 500 darabos DVD gyűjteményem, amiből kb. 10 a Blu Ray. Én már nem veszek boltban DVD-t, mert szinte bármelyik címet meg lehet venni aprón, töredékáron.
2020. febr. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én igen, mivel egy közel 1000 darabból álló DVD gyűjteményem van.


CD-t már nem nagyon hallgatok viszont.

2020. febr. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én már évek óta egyiket sem. Kereslet van még mindkettőre, de szerintem haldokló terület, nem ruháznék be rá.
2020. febr. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem sosem volt DVD-lejátszóm, de több okot is el tudok képzelni. Nagyon sok ember szerintem ezt az egy filmterjesztési médiumot ismeri (a jelenlegiek közül). Nagyon sok embernek nincs pénze másra (sok DVD max. 1-2 ezer Ft, vannak kölcsönzők is), még ha hallott is pl. a Blu-ray-ről. Esetleg az adott film/sorozat nincs meg máshogy (legfeljebb más vagy semmilyen szinkronnal). Vagy nincs elég gyors internet az adott helyen. Vagy van, de nem érti a mai streamelős világot. Vagy a fentiek tetszőleges kombinációja.
2020. febr. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Max az ilyen gyűjtők.

Dvd,CD,Bluray mind elavult.

Zenére ott a Spotify/Youtube,Filmre netflix/hbo go/torrent

2020. febr. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Már évek óta nem használok lemezeket,helyette ott vannak az adat hordozók,pl.pendrive vagy külső vinyó,a mai tv-ék már lejátszanak mindent usb-én keresztül.

Anno én is kiírtam több száz filmet dvd-re,most egy nagy zsákban a padláson vannak,a lassú elmulás vár rájuk.

A pc-émben még benne van az optikai meghajtó,de évek óta nem használom már azt se,a windowst is pendrivéről telepitem.

2020. márc. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Persze, használok. Ha egy jó filmet kiírok lemezre az ott is marad, ugyanis hajlamos vagyok arra hogy elvesztem, letörlöm a pendrive tartalmát vagy az ssd-t.

Gyűjtő is vagyok mostanában hogy megismerkedtem az analog hanghordozókkal, többnyire hanglemezeket szoktam.

2020. márc. 13. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!