Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 96 ezer használt gépjárműre...

96 ezer használt gépjárműre van kereslet az országunkban? Mi lesz azokkal a használt kocsikkal amiket nem bírnak eladni a magyar piacon?

Figyelt kérdés
használtautón jelenleg ennyi van szóval ennyinek lesz gazdája egyáltalán ? Várható még az,hogy még ennél is többet fognak behozni Magyarországra mint amennyi most van ?

2017. márc. 5. 17:36
 1/4 Donald J. Trump ***** válasza:
100%
Megy tovább Romániába/Bulgáriába/Ukrajnába vagy a Balkánra, de az autóbontók is virágoznak - ma már európai szintű elosztóhálózatokat építenek ki az itthon szétszedett járművekre.
2017. márc. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Vannak kocsik amit nem adnak el mostanában mert 25-30 milliót kérnek érte, van pár gyűjtői példány, veterán amiket nem lehet egy lapon említeni egy napi szinten használatos kocsival. Aztán van amit sose adnak el mert irreálisan sokat kérnek érte, volt pl egy tuning lada több milliós áron, vannak alkatrésznek eladó autók.

Lehet hogy párat adnak el külföldre is vagy pedig megveszik az öreg kocsikat és hamarosan bontóban végzik.

Nem tudom honnan szedted ezt az adatot mert jelenleg kb 120.000 használt jármű van a használtautó.hu-n amiben benne vannak a teherautók, motorok, személyautók, motorok.

2017. márc. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kettes csak az autókat néztem a normál kategóriát motort egyebeket nem számoltam bele . Kérdés jön . Pl. Nem bírnak eladni sehol sem egy mit tudom én suzuki swiftet nem a régit hanem az újabbik fajtáját vagy egy teljesen jó Audi A5-öst vagy mondok egy másik durvább példát nem bírnák sehol sem eladni 1 Chevrolet Camaro-t akkor azt is szétszednék ? Bontóban végezné ? Mit csinálnak a bontóban végzett járművekkel ? Bocsi tök hülye vagyok ehhez :)
2017. márc. 5. 17:58
 4/4 anonim ***** válasza:

ahogy az első mondja. alkatrészeket eladják, sőt a románok már szinte erre is mennek, rengeteg sérült, törött autót vesznek fillérekért, szétszedik, és hasznosítják, amit lehet.

ha ép autót hoznak be, ott meg többnyire azokat a modelleket hozzák, amiket keresnek is, így azok általában el is kelnek idővel.

2017. márc. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!