Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Huawei freebuds lite töltési...

Huawei freebuds lite töltési problémák?

Figyelt kérdés
1hónappal ezelőtt rendeltem egy huawei freebuds lite fülhallgatót. Teljesen meg vagyok vele elégedve, de a töltéssel problémáim vannak. A bal oldali fülhallgató állandóan lemerül, míg a jobb oldai még egyszer sem merült le. A töltőtokban tartom természetesen a füleseket, a tokot is rendszeresen töltöm, mindent a leírásnak megfelelően csinálok. Volt már bárkinek ilyen tapasztalata? Esetleg típushiba, vagy én nem tudok valamiről? Előre köszönöm a válaszokat!

2020. febr. 23. 10:36
 1/2 anonim válasza:

Nekem is ez van néha... De van amikor tölteni sem szeretne, mert neki nincs kedve... Pedig a töltőtokban van... És fel van töltve a töltőtok!

Talán azt tudom a te problémádra, hogy nem egyenletesen van feltöltve, vagy nem tudom... :/

2020. ápr. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Sziasztok! Bocsi, hogy ide írok nektek!

Nekem igaz az újabb fajta van, de az applikació és működés ugyanaz, de biztos hasonló.


Mit tudok csinálni ha a bal füles 100%-os töltetséget mutat, a jobb pedig ki van húzva (-)?

Ez miért van? A tok egyébként fel van töltve. És egyszerre voltak benne, nem tudom miért csak az egyiket töltötte fel. :(

2022. jún. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!