Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Asus 14. 0 HD E402NA-GA048T...

Asus 14. 0 HD E402NA-GA048T laptop, mint kiállított darab, megéri megvenni?

Figyelt kérdés

Szlovákiai webshopban találtam, és ez az utolsó darab, elég jó áron (288 euro), viszont félek, hogy az akksija nem elég jó. Mi a véleményetek? Vennétek kiállított darabot? Mik a hátrányai?

Illetve az akksi 32WHrs, 2S1P, 2-cell Li-ion. ez mit jelent pontosan? sajnos sem az Asus oldalán, sem máshol nem találom, hogy ez időben mennyit bír ki töltés nélkül (suliba dolgoznék rajta 2 óra közt, illetve utazásokkor, ezért nagyon fontos, hogy sokat kibírjon)



2020. febr. 23. 11:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezt 2018. októberéig árusították. Megérné, ha.... ha nem lenne kiállított darab. Ezt csak a rokonok példájából írom. Vettek egy Lenovo Ideapadot három éve, egy hónappal később meghalt a merevlemez, rossz volt a töltője stb. Nekem adták. Én se tudok mit kezdeni vele, most odaadtam, de Windows10 van rajta. Most ezek már jók, de uuuuuuuuuuuu-t ír a böngészőbe. Elátkozott vacak, eladni se lehet. És ez kiállított darab volt.
2020. febr. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
288 Euro ezért szerintem egyáltalán nem jó ár még talán eredeti csomagolásban garanciával sem. Pár webáruházban vannak "újracsomagolt" vagy hasonló nevű notebookok, ha ilyenek is érdekelnek, mindenesetre kérdezz meg előtte valakit (akár minket).
2020. febr. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!