Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogyan lehet megoldania azt,...

Hogyan lehet megoldania azt, hogy TV-t monitorként is tudjam használni vagy fordítva a monitort TV-ként?

Figyelt kérdés
2020. febr. 25. 18:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Előbbit úgy, hogy a gépet összekötöd a tévével. Utóbbit úgy, hogy veszel egy tunert a gépbe.
2020. febr. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Zzzoli ***** válasza:

Ez pontosan így van ahogy az előttem szóló írja.

Annyi hogy a tévé sosem lesz teljes értékű monitor, mert magasabb az input lagja, a monitoron lehet tévézni ez kétségtelen egy tunerkártyával, de akkor meg ott megy közben az egész gép miközben csak tévézel.

2020. febr. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Szervizmérnök úr ***** válasza:
100%

Van, aki úgy használja, hogy a monitor másik bemenetére egy set top boxot köt, de akkor csak vagy-vagy működik.

Nekem USB DVB-T tuner van régóta és a DVBViewer kezelőpogram legjobban bevált hozzá. Ez egyszerre megy gépezés közben, akár a monitor sarkában vagy full képernyőn, vagy bárhogy.

2020. febr. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az elsőt még kiegészíteném azzal, hogy a monitort úgy is lehet tévéként használni, ha egy set top boxra kötöd, amennyiben van rajtuk hdmi csatlakozó.
2020. febr. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Zzzoli ***** válasza:
Nekekem is van egy hibrid usb tunerem is T_C, azt szeretem, de régebben az asztaliba vettem egy Hauppauge wintv hvr-5500-as kártyát, hát nem sokat volt benne, pedig ez is tudja a C-t is. Ha kell eladom neked, csak itt hányódik a fiókban.
2020. febr. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!