Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Valaki meg tudja oldani ezt a...

Bizik Dávid kérdése:

Valaki meg tudja oldani ezt a problémát? Esetleg valaki hasonlóval küzd? Kérdésekre kommentben válaszolok

Figyelt kérdés

Sziasztok!

nos az a problémám egy fél éve hogy egy vadonat új videókártyám van, és csak is az MTA használatával fekete képernyő "halál" van, egészen addig ameddig újra nem indítom a gépet.

majd amikor vissza kapcsolom egy olyan értesítést kapok hogy "Default Radeon WattMan settings have been restored due to an unexpected system failure". Rákerestem interneten a hibára, és kiderült hogy nem csak nekem van ilyen hibám, hanem nagyon sok embernek. A hibát senki nem tudta még megoldani, engem viszont nagyon idegesít hogy játék közben csak úgy random crashel.



Gépi adatok:

CPU: Intel Core 5-2400 CPU @3.10 GHz 4 CPUs, ~3.1GHz


GPU: AMD Radeon (TM) R9 390 Series


DAC type:400MHz


Full Memory: 11747MB


VRAM: 8168


Shared memory:3578 MB


BIOS Version: 08.00.10


DirectX Version: DirectX 12


Monitor Model: Samsung ue32h4000aw


Ram: 8GB


System: Windows 10 Education


apámat megkérdezve azt mondta az Operációs rendszerrel van baj, még pedig hogy a videokártyába bele nyúl, de nem hiszem hogy ez lenne a gond. valakinek valami ötlete , hogy mi lehet a hiba? Kezdem azt hinni nincs itt remény.



2020. febr. 28. 18:27
 1/2 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Bármilyen hardverhiba következménye lehet egy ilyen általános hibaüzenet: RAM-hibák, tápellátás instabilitása stb.

Saját alaplapomnál egyébként a Shared Memory az Intel GPU részére megosztott RAM, amit lehet tiltani is, ha nem használod az alaplapi monitorkimenetet.

2020. febr. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

pontosabb legyek pontosan ez a bajom nekem is.

igaz a videó német, de le lehet követni mi történik.

https://www.youtube.com/watch?v=Mi3a4o4yXAs

2020. febr. 28. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!