Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Székesfehérváron hol lehet...

Székesfehérváron hol lehet vásárolni olcsón, pár száz forintért fülhallgatót?

Figyelt kérdés

2020. febr. 29. 12:14
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Ósön.
2020. febr. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ósön? Az mi és hol van?
2020. márc. 2. 11:53
 3/7 anonim ***** válasza:
Bármelyik kínai boltban.
2020. márc. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Fehérvár megyeszékhely és tele van bolttal! Auchan, kettő Tesco, Euronics, Auchan, Media Markt. Mindegyikben árulnak olcsó fülhallgatókat is.
2020. márc. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az Ósön az-az Auchan csak kiejtés szerint ott is lehet kapni meg bármely kínai boltban.
2020. márc. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

(Kezdjük ott hogy több mint 10 fülhallgatót van itthon)

Nem ajánlom az olyan nagyon olcsót.. azok annyira minőségtelenek hogy van amelyik pár hétig húzza és vehetsz másikat.. picit spórolj és vegyél egy kicsivel minőségesebbet az ha vigyázol rá több évig is jó lesz..

(Én mondjuk a telefon töltőt vettem boltban de olcsóbbat (3000ft) nem rendes utángyártottat és kb egy hónapig bírta.. a kínai boltban meg találtam 1000 forint körül, gyanús is volt de olyan erősnek nézett ki hogy gondoltam a másiktól csak tovább bírja.. hát nem komolyat kevesebb mint egy hétig tudtam használni..annyira vékony szálak vannak benne hogy vagy az áramot nem bírták vagy 1-2 hajlítástól törtek el..)

2020. márc. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Interspar
2020. márc. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!