Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » E-ink monitort érdemes vásárol...

Csinosfiu69 kérdése:

E-ink monitort érdemes vásárolni számítógép előtti munkavégzéshez?

Figyelt kérdés

2020. márc. 2. 17:29
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

# 10 Feltételezem, hogy a feliratot nem frissíti állandóan, mert az nem változik sokáig, ezért ott nem zavaró a kicsi frissítési frekvencia. Ami pedig a válaszidőt illeti, amit youtube-on láttam szövegbegépelős teszteket, nekem elfogadhatónak tűnt (Nyilván lassabban lehet visszavinni a kurzort pl. mint egy sima monitoron)


LCD mindkettő

2020. márc. 8. 21:13
 12/14 Szervizmérnök úr ***** válasza:

A háttérvilágítás fényerejét próbáld levenni, nekem legalábbis a túl erős kijelzőktől szokott égni a szemem, ami késleltetve, másnapra jelentkezik.

Előzőleg, nézés közben viszont inkább nedvesedést érzékelek, nem száradást.

2020. márc. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
#5 vagyok. Nincs ilyen monitor. Ha lenne is, százezrekbe kerülne. Szerintem vegyél másik monitort. Ha ragaszkodsz az eInkhez, vegyél próbaképpen egy ebook-olvasót akár használtan. Ha beválik, vehetsz egy nagyobb modellt androiddal, azon jobb esetben használhatsz talán Bluetooth-billentyűzetet és egeret, esetleg távoli asztalt is. Csak tippelek.
2020. márc. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

nem lehet, hogy a szemed rossz?

nézesd meg a szemedet lehet kell szemüveg, vagy ha van, akkor az nem pont olyan mint ami kellene és emiatt fárad el a szemed.

én egész nap a monitor előtt ülők 14-16 órát és nagyon ritka hogy elfárad a szemem, akkor általában más is közrejátszik... ha előtte nap betonoztunk, vagy durván berúgtunk :D

2020. márc. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!