Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik vezetéknélküli fülest...

Yabu kérdése:

Melyik vezetéknélküli fülest ajánljátok leginkább és legkevésbé?

Figyelt kérdés

Ajándékba szeretnék venni, nem horribilis áron (pár ezer ft értékben), mivel csak edzés közben lenne használva, oda meg nem kell a legprofibb.


Vannak ilyen márkák, hogy TWS, Media Tech stb.

Van rossz tapasztalatotok valamelyikkel? Egyéb márka esetleg?

Ami különösen érdekelne, hogy adják-e a basszust. A zajszűrő képesség nem annyira fontos, ha abban nem tökéletes, az még belefér.



2020. márc. 9. 12:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Ne vegyél ilyen "made in dobd el" márkát.

JBL, JVC, Sony, Sennheiser ezek jók.

Én minap vettem 11-ért egy Sony-t, ami 15 órát bír akkuról.

2020. márc. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Synesztro válasza:
Szia. Én vettem egy Quazar nevűt múlt évben. Maga a füles, valami iszonyú jó 10enpár ért vettem. fekete, dizájnos, ésatöbbi. A gond, hogy emagról vettem, és a deinmarkról való. Az egyik hibásan érkezett, vissza garira, egy hónapot tök..ltek vele, és 3 ügyintéző után a 4iket le kellett konkrétan ugatni mire kegyeskedtek kiszállítani, a most már nagyon karaj fülest. Max hangerőn az agyvelőt is kiviszi, strapa, stb. Annyi, hogy az 50mes hatótáv full kamu. Ugyanaz a 10m es blue mint amilyen a többi. De a kellemetlenségektől, eltekintve, ár-érték kategben egy kiemelkedő teljesítményű füles
2020. márc. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
JBL Tune 500
2020. márc. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!