Melyik hangfalat vegyem?

Figyelt kérdés

Trust Vigor Wireless 2.1 (21243) Aktív hangfal

[link]


Vagy


NATEC Genesis Helium 600 2.1 (NCS-0856) Aktív hangfal

[link]



2020. márc. 10. 20:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Én inkább ha ilyen kategóriában akarsz hangfalszettet venni, akkor a Genius sw g 2.1 3000 hangfalrendszert tudom ajánlani.

Nekem a kistesója van meg a 1250 -es, de az is nagyot tud szólni, jól szól a mély szép lágy mélyeket ad, és jó a közép-magas tartománya is.

Természetesen vanna kis hibái, pl. a mélynyomó nagyobb hangerőn kb. felétől nagyobb hangerőn torzít a mély, mondjuk ez attól is függ, hogy milyen zenét hallgatsz.

2020. márc. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Pont azt néztem ki én is egyből, nagyon jól néz ki. Csak olyan sok negatív véleményt olvastam róla, hogy azt inkább nem.
2020. márc. 13. 17:58
 3/3 anonim ***** válasza:
amelyik a legjobban tetszik, ebben az árkategóriában csak külsőben van jelentős különbség.
2020. márc. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!