Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Lehet valami baja attól a DVD...

Lehet valami baja attól a DVD lejátszómnak, ha a film lejátszása közben kikapcsolom? Nem állítom meg előtte a lejátszást, hanem piros gombbal csak úgy kikapcsolom.

Figyelt kérdés
2010. júl. 25. 11:30
 1/4 Jovanny ***** válasza:
78%
Nem szabadna.
2010. júl. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Van, hogy sietek és egyszerüen kinyomom lejátszás közben, apám meg rámszól, hogy ilyet ne csináljak, mert elromlik a DVD lejátszó. Szépen állítsam meg a lejátszást, majd azután szabad csak kikapcsolni. Ezért kérdeztem.
2010. júl. 25. 12:01
 3/4 anonim válasza:
100%
Csatlakozom az előttem szólóhoz: semmi baj nem lesz! Én is mindig így csinálom, és meg se kottyan neki!
2010. júl. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Apukád biztosan úgy gondolja, ha anno a videót úgy kellett leállítani, akkor a DVD-t is, pedig nem. Ne sértő módon, de világíts meg a technikai különbséget neki.
2010. júl. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!