Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ezt nem értem, vettem 3d...

Ezt nem értem, vettem 3d szemüveget és töltött le 3d filmeket, meg vannak adva hogy ehhez a szemüveghez milyen film kell, de amikor felveszem csak a piros árnyalatot tünteti el, ilyenkor mivan?

Figyelt kérdés
2011. márc. 7. 13:14
 1/5 A kérdező kommentje:
És hogy kell kinézni 1 3d-s filmnek?
2011. márc. 7. 13:51
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a problémám. Most vettem tv-t és direkt 3D-s filmeket szedtem le. Haveromtól kértem hozzá szemüveget, csak pirosat láttam benne. Kértem másikat, az mintha sima szemüveg lett volna. Nem értem már én sem:(
2011. márc. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
jaja, ez szar. nem azért a 600 ft-ért amit rendeltem a neten szemüveget, mert leszarom, de ha már megvettem öket akkor tudjam öket használni. úgy hogy valaki leírhatná hogy hogyan is működik ez a szar!!! megköszönném!!!
2011. márc. 7. 20:33
 4/5 hell-ikon ***** válasza:

Moziban néztél már 3D-s filmet? Ott minden rendben volt?

Mert ha nem akkor nálad lehet a hiba.

A régi típusú 3d-s szemüvegek -egyik lencse piros, másik kék- hátránya, hogy az olyan emberek, akiknek az egyik szeme gyengébb mint a másik, csak az egyik színt tudják igazán érzékelni vele. Magyarul ez esetben szemészeti probléma áll fent.

Viszont ha osztott lencsés akkor már normálisan kéne "működnie".


A harmadik verzió, hogy valami gáz van a filmmel.

2011. márc. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
SAJNA MÉG NEM VOLTAM MOZIBAN, ÉS NEM LÁTTAM 3D FILMET! HÁT ÉN TÖLTÖTTEM LE 3D FILM PACKOT, AZOK KÖZT KIVÁLASZTOTTAM AMI A 3D SZEMÜVEGHEZ KELL, DE NEM JÓ. IGEN ILYEN SZEMÜVEGEM VAN, CSAK A PIROS LENCSÉT JOBBAN ÉRZÉKELEM MINT A MÁSIKAT. :s ÉS A FILM IS ELÉGGÉ PIROS ÍGY! HÁT ÉN MÁR NEM TUDOM MIVAN. VALAKI SZERINT 3D TV KELL, VALAKI MEG AZT MONDJA HOGY 3D HÁZIMOZI. TIPPEK. OLYANNAK KELL LENNI EGY 3D FILMEK HOGY PL KINYULNAK A TV-BŐL, MEG ILYENEK?
2011. márc. 8. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!