Lacika6505 kérdése:

Van egy Telenor-os Mobile wifi készülékem, azt hogy tudom megoldani, hogy a sima előfizetéses sim kártyát belerakjam és legyen internetem?

Figyelt kérdés
Próbáltam már de nem sikerült netet varázsoljak,beállítást igényel??
2020. márc. 16. 12:44
 1/5 anonim ***** válasza:
A legjellemzőbb hiba, hogy a SIM védve van PIN kóddal, amíg azt meg nem adod az eszköz admin felületén, nincs net. Ezt minden bekapcsoláskor meg kell tenni, mint a telefonnál. Ezen túl az előfizetésen kell lennie adatnak, ha nincs akkor nem fog menni. Illetve a készülékbe be kell legyen állítva a szolgáltató APN-je. Jó esetben ezt a SIM első behelyezésekor letölti, ha mégsem, akkor a szolgáltató honlapján fent vannak az adatok. Ezen túl lehetséges, hogy kézzel kell felcsatlakozni a mobilhálózatra.
2020. márc. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A pin kód kérese ki van kapcsolva, és van rajta 150gb a kártyámon :) próbáltam felcsatlakozni, apn is beállítva úgyhogy, tanacstalan vagyok :/
2020. márc. 16. 12:53
 3/5 anonim ***** válasza:
Lépj be a konfigurációs felületre. Kijelzi a hálózat nevét és térerejét? Nézd meg az eszköz hardver/szoftver adatainál az IMEI számot. Meg kell egyezzen az eszköz alján, oldalán vagy az akkumulátor mögé írt IMEI számmal. Ha nem egyezik meg, akkor vélhetően lopott a készülék és le van tiltva a hálózatról. Illetve ha részletre vették és a részletet nem fizették, akkor is letiltják a készüléket.
2020. márc. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen kijelzi a hálozatot, és a szolgáltató nevét is, de szerintem előfizetéses volt a készülék, úgy kaptam kölcsön de ezek szernt imei szám alapján tiltják ezt is?
2020. márc. 16. 13:07
 5/5 anonim ***** válasza:
Letiltotta a szolgáltató, azért, mert nem fizette a részletet és kölcsönadta neked. Még jó, hogy nem eladta. Így is, úgy is használhatatlan.
2020. márc. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!