Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szerintetek melyik hangszóróme...

Szerintetek melyik hangszórómegoldás az optimálisabb,2monitor+sub, vagy 2.1?

Figyelt kérdés

2 db Monitor hangfal + 1 ssub vagy simán szettben egy 2.1 rendszer.


Monitor Jelöltek:

- Edifier R1850DB

- Alesis Elevate 4 vagy 5 MKII

- M-Audio AV42

- Mackie CR4 M

- Magnat Monitor Supreme 102 vagy 202

- PreSonus Eris E3.5


Sub jelöltek:

- Yamaha NS-SW050 vagy SW100

- MAGNAT Monitor Supreme Sub 202A

- Jamo Sub 210

- Onkyo skw-208


2.1 jelöltek :

- M-AUDIO AV32.1

- Edifier M3600D vagy Edifier XM 6

- Thonet & Vander Ratsel BT



Mielőtt rákérdeztek, sajnos "rendes" sztereó erősító illetve passzív hangfalak most nem férnek bele a kölségvetésbe, sajnossajnos...



2020. márc. 20. 00:17
 1/4 anonim ***** válasza:

a 2 monitor + sub = 2.1, szóval így nem sok értelme van a kérdésnek, de értem mit szeretnél.

Én komplettben vennék, szerintem ezek a gyártók már odafigyelnek, hogy a szatelitek és a sub összhangban legyenek, legalább valamennyire, viszont ha te veszel 2 szatelitet aztán egy sub-ot, az vagy jó lesz, vagy nem.

2020. márc. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszi, igen az megvolt persze hogy 2 szatelit+sub=2.1 :D


Igazából azért gondoltam erre a megoldásra, mert a standard 2.1es szettekben jellemzően elnagyolják a szatelitek középtartományát merthogy a sub majd úgyis megtámogatja, azt jólesz az úgy.

2020. márc. 20. 18:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Milyen célra?
2020. márc. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jelenleg számítógép később TV is lenne rákötve
2020. márc. 21. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!