Ev 3 kérdése:

Ellopták a steam fiókom, mennyi az esélye hogy visszakpjam?

Figyelt kérdés
pár napja szereztem meg steamre a cs:go-t, és ettől olyan boldog lettem, hogy felmentem gambling oldalkra, és egyszercsak jön egy olyan üzenet ogy a jelszó megváltoztatás sikeres volt.Én azt figyelmen kívűl hagytam, atán rá negyed órával megpróbáltam belépni a steam fiókomba.Jó párat próbálkoztam, de nem sikerűlt, és egy csomó fiókvisszaállítási lehetőséget is felhasználtam, és amikor rájött hogy nekem elloták a fiókom, már nem tudtam segítséget kérni a supporttól, mert csak onnan lehet.Az lenne a kérdésem hogy mennyi esélye lenne visszaszerezni a fiókóm, és még az hogy mennyi ennek a fiókvisszaállítás-kérelmi idő ameddig lejár?(már ha valaki volt akkor b@lfasz idióta mint én)Nsgyon köszönöm előre is a segítségeket!

2020. márc. 22. 03:01
 1/4 Zzzoli ***** válasza:
100%

Esélyes hogy visszakapod. Jelezni kell az üzemeltetőknek, aztán követni az utasításaikat.

Nálunk ez már két esetben is megtörtént, két hasonló nagy játéktartalom kezelőnél, de követve az erre a helyzetre vonatkozó protokollt, lelevelezve a szerkesztőkkel, visszaadták az akkountot. Mindkettőt mellesleg a földgolyó másik oldalán lopták el.

Utána nyilván megtörtént a kétlépcsős azonosítás aktiválása, az nagyon fontos hogy legközelebb ilyen ne történjen!

2020. márc. 22. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

már ha valaki volt akkor b@lfasz idióta mint én

Napiszinten tucatnyi hozzad hasonlo balek van, es keptelen vagyok megerteni hogy a francba tudtok akkora szerencsetlenek lenni hogy konkretan felkinaljatok az accountjaitokat ellopasra.

Napokon vagy heteken belul visszakapod.

2020. márc. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hogy lopjak el ugy h felmegy egy weboldalra?
2020. márc. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ugy hogy a sok barom bejelentkezik a steam accountjaval minden gyanus oldalra.
2020. márc. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!