Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen hangszórót vegyek az...

Milyen hangszórót vegyek az autómba (első ajtókba szeretnék egyellőre csak)?

Figyelt kérdés

Kaptam egy autohifit. 4x50W a teljesítménye. Szeretnék hozzá hangszórókat venni, hogy végre használhassam is. Megmértem 17 cm-es kell bele.

Mit tud egy kétkónuszos, egy két utas vagy három utas hangszóró? Milyet lenne érdemes beszerelni?


2010. júl. 26. 17:29
 1/6 anonim válasza:

helló keress a prodigyaudio.hu-n ha nem tudod milyet vegyél nyugodtan megkérdezheted az eladót email-ben

vigyázz mert a hangszórók névleges teljesítménye nem egyezik meg a sinus-os teljesítménnyel nah meg tudnod kell azt is hogy a rádiód hány valós wattot ad le (amit a hangszórókra és erősítőkre írnak az kamu általában a fele igaz)

2010. júl. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

4*20W általában az autórádiók teljesítménye. ha jót akarsz akkor cerwin vegát, kickert, RE audio-t választasz

salt, mnc-t, mac audio-t hanyagold

2010. júl. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 pappmartin ***** válasza:
HERTZ ;)
2010. júl. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Örülök, hogy írtatok márkákat. Nem akarok rosszat venni,ezért amit nem ajánlotok tuti hanyagolni fogom.

Azt mondták nekem, hogy a Pioneer hangszórók is jók. Tényleg? Vagy csak rám akarják sózni.


De márkákon belül jelent hallható különbséget, hogy a hangszórópár kétkónuszos, két utas vagy három utas?

2010. júl. 30. 14:31
 5/6 pappmartin ***** válasza:

a 3. vagyok

igen jó pioneer is jó:)

a második kérdéshez nem értek:D

2010. júl. 31. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

2. vagyok

vehetsz szettet is : ez abból áll, hogy kapsz 2 darab hangváltót, 2 darab mélyközép hangszórót, és 2 darab magassugárzót. Utána rákötöd a hangváltót a rádióra(input-ra) és a hangváltón a woofer-ra a mélyközepeket és a tweeterre a magasakat. így szerintem jobb a hangzás mert a magashangszórók így közelebb kerülnek a füledhez és a magasabb hangok kevesebb utat tesznek meg a levegőben.

2. variáció: vehetsz 2utas hangszórókat, itt nem kapsz mást, mint 2 darab 2 utas (magas és mélyközép) hangszórót.

Ezek bemennek az ajtóba és egy helyről fog szólni a magas és a közép hang is..

3.variáció a 3 utas: itt kapsz 2 darab 3 utas hangszórót, mennek simán az ajtóba mint a 2 utasok, a különbség annyi hogy egy pici mélyhangot is tudnak majd lesugározni. De előre megmondom, hogy az édeskevés lesz az a mély.

2010. júl. 31. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!