Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Első objektíves gépnek mit...

Első objektíves gépnek mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
Van egy kiváló OLYMPOS kompakt gépem. Kreatív képeket csinálnék, csak sajnos itt már a fényképezőgép az ami hátráltat, mert nem a legjobbak a képei. (sportfotók) Viszont még így is sokaknak tetszenek a képek, de ha rendes gépem lenne az lenne a mennyország. Az ár jó lenne, ha alacsony lenne. Köszi szépen.
2011. okt. 13. 20:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha eddig objektív nélküli géppel is készítettél jó képeket akkor már nagyon profi lehetsz!

Én egy Canon EOS 1Ds Mark II -őt javasolnék ( ehhez vegyél objektívet is, mert a hiánya hátráltatna a fotózásban!) és szerintem ez pár hónapig biztos tudod használni. Aztán ha ezt is kinőtted akkor lehet jobb gépekben gondolkodni.

2011. okt. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jó ötleteim vannak. Ralifotós lennék, csinálom is a képeket, meg is valósítom az ötletet, csak hát ugye szemcsés a kép is, beállítás sincs olyan jó. Köszi a tanácsot. :)
2011. okt. 13. 21:07
 3/4 anonim ***** válasza:

Az első csak szívózott veled. Még agyilag abban a jorban van, amikor a taplóság viccesnek tűnik.


Mennyi pénzed van rá? Kétszáz ezerből már egy jó kültéri sportszettet ki lehet hozni. Alatta kompromisszumok kellenek...

2011. okt. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sajnos én még csak diák vagyok, így keresetem nincs, viszont a szüleimet nem is akarnám lehúzni. Jövő nyáron fogok melózni, de az közel sem lenne elég. Lehet, hogy muszáj lenne kompromisszumokat kötni.
2011. okt. 14. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!