Elektromos gitár szett?

Figyelt kérdés

Nagyon durván olcsó,de ha jól láttam nem igazán van szett ezen az oldalon.Nekem legfőképp erősítővel kellene egy gitár,de ez nagyon durván olcsó.Valakinek esetleg tapasztalata ezzel a gitárral vagy valaki ismeri egyáltalán ezt az ABX noname márkát?

[link]



2020. ápr. 3. 13:18
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat,kijavítanám!! A magyar oldalon vannak még szettek, én elsősorban a romániai oldalon néztem és ott csak két fajta volt.
2020. ápr. 3. 13:20
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ennyiért egy gitár is olcsó. Kezdésnek persze megfelel, de elég hamar le akarod majd cserélni az egész szettet, ezt számold bele.
2020. ápr. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

[link]

Gondolom ez már sokkal jobban megérné..

2020. ápr. 3. 15:46
 4/7 A kérdező kommentje:
2020. ápr. 3. 15:56
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképp jobb választás az Epiphone.
2020. ápr. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha nem teszed tönkre, csak kipróbálod, akkor kb 5000 Ft a futárköltség, ha visszaküldöd, elállsz a vásárlástól. Egy hónapra rá vissza is kapod az árát.


Én azért azt javaslom, hogy nézz körül a használt hangszerek piacán is. Sok esetben az eladók nem igazán akarnak veszíteni az új árhoz képest, ami agyament dolog, de így van, azért vannak csodák :)

2020. ápr. 4. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Régebben egész jó hangú olcsó gitárokat szereltek. Legalábbis a jobb kerámia szedők miatt sokkal jobbak voltak annak ellenére hogy rétegelt testűek voltak. Ez sajnos csak szobadísz. Hogy rendes gitárhang nem jön ki belőle az biztos. Volt már ilyen a kezem között.
2020. dec. 12. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!