Samsung UE55RU7022KXXH tv dlna használat, hogyan?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Segítséget szeretnék kérni, hogy a fent olvasható tv-n hogy tudom használni a dlna-t. User manual nem ír róla, beállításoknál nem találom, videót se találtam erről a típusról.


A segítséget előre is köszönöm! :)



#Samsung #DLNA #TV #RU7022KXXH
2020. ápr. 4. 18:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ezzel kapcsolatban nem kell semmit beállítani a TV-n. Nekem például az itthoni hálózaton van egy NAS, és megjelent a képe a beviteli eszközök között,kiválasztva pedig tudom böngészni annak tartalmát.

[link]

2020. ápr. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Rádugtam egy pendrive-ot a routerre, laptop látja, Philips tv látja (forrásnál ki kell választani a hálózatot és használható), a Samsungnál nem ugrott fel, hogy elérhető bármi is a hálózaton.
2020. ápr. 4. 19:10
 3/5 anonim ***** válasza:

#1-es vagyok ismét!

Szerintem a routereden kell bekapcsolni a DLNA-t. Nekem is egy Samsung TV-m van, illetve egy D-link gigabites routerem amin van USB. Bedugtam egy pendrive-ot, és szintén nem látta a TV, mikor pedig a routeren bekapcsoltam a DLNA szervert, akkor ez is megjelent a TV kiválasztható listájában.

[link]

[link]

2020. ápr. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Áhh köszönöm, én voltam a láma, engedélyezni kellett a routeren a dlna-t...
2020. ápr. 4. 20:20
 5/5 A kérdező kommentje:
Annyira belejöttem, hogy a laptopon is beállítottam a média megosztást, szépen lát mindent a tv, olyat is lejátszik amit a laptop nem (2160p-s filmet... Nem mai a laptopom :D ). Viszont sehogy nem tudom rávenni hogy az srt formátumú feliratokat megjelenítse... A felirat helye, neve ugyanaz mint a film neve, mégse társítja hozzá a feliratot. USB-ről közvetlen a tv-be dugva viszont felismeri. Látni nem látja se usb-n se dlna-n a feliratot, megnyitni nem tudom, viszont míg usb-ről lejátszva a filmet hozzá társítja, addig dlna-n keresztül nem... A film lejátszása közben nincs semmilyen lehetőség hogy felirat be/kikapcsolása... A tv épp ma updatelt az új firmware-re, ezzel is ugyanaz a helyzet. Nálam van a probléma vagy a dlna nem képes erre?
2020. ápr. 6. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!