WoundedViolet kérdése:

Hol találok sólámpát?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Először is nem biztos, hogy a megfelelő kategóriába írtam, ezért bocsi (nem tudtam eldönteni hova tartozik a sólámpaXD. Másodszor pedig hol találok sólámpát, ugye a koronavírus miatt az obi szerintem zárva van, legalábbis így hallottam. legutóbb a bestbyteban láttam és ott általában szokott is lenni de kérdés most is van e. Tudok olyan helyet ahol tuti van sólámpa, pl.lámpaboltban biztos csak kérdés melyikben. 22l



2020. ápr. 5. 04:05
 1/1 anonim ***** válasza:

Google: sólámpa. Kiad egy csillió találatot. Namármost ha nem akarsz netről rendelni akkor rákattintasz a boltoknál "Kapcsolat" vagy "Elérhetőség"-re és megnézed a boltok címét, felhívod őket, hogy van-e, ill. érdeklődsz a nyitvatartástól. De nem igaz, hogy ezt le kell írni 2020-ban! Csak jó vagyok. Tess az eleje:

[link]

2020. ápr. 5. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!