Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hol találok olyan weboldalt...

Hol találok olyan weboldalt vagy bármit ahol felrakják az elektronikai készülékeiket az emberek ingyen elvihetőnek hirdetve?

Figyelt kérdés
olyan oldalakat keresek ahol ingyen elvihető dolgokat hirdetnek. Hol találok ilyeneket ? Nekem szükségem lenne egy képcsöves tv-re nagyinak. Fizetni úgy gondolom,hogy már nem érdemes ilyenért 12 ezerért is láttam képcsöves tv-t hát én már ilyenért nem fizetek mikor nem kéne sokat hozzá rakni már új televíziót kap az ember. Vannak ilyen oldalak ? Facebook csoportok ?
2020. febr. 26. 09:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Az ilyen csoportok nem igazán tudnak normálisan működni, mert csomóan jelentkeznek a cuccokért, aztán meg más csoportban eladják pénzért.
2020. febr. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Facen nincsenek ilyen csoportok a kornyekeden?

Ahol en lakom van ami 3 megyet letakar.

2020. febr. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
benne vagyok adok veszekes csoportokban ,de ott pénzért is felraknak és ingyen elvihetőnek is . Általában még ha felraknak ingyen elvihetőnek 1 fa széket is olvasom,hogy már mennének érte. Akad rá jelentkező aki ingyen elvisz mindent. Akármi legyen is az. Láttam ,hogy zsákokban italos dobozok voltak és felrakták ingyen vihetőnek vagy 10-11 db zsák volt aluminium volt benne. Sima kólás,energia italos dobozok. Arra is volt jelentkező aki elvitte. Alu egyenlő pénz még ha nem több tizezer forint is.
2020. febr. 26. 10:55
 4/5 anonim ***** válasza:
53%

Akkor mi a kerdes, ha tudod a valaszt is?

ha felraknak ingyen elvihetőnek 1 fa széket is olvasom,hogy már mennének érte.

Igen, es aki elsonek jon erte, az viszi el. Vagy te azt akarod hogy neked legyen felreteve? Akkor csapj le elsonek, es beszeld meg a tulajjal.

2020. febr. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azok a csoportok nem arra valók . El adok és meg veszem. Nem mind 1 . Nem ingyen rakja fel a legtöbb ember,hogy ez az amaz eladó. Nem erre lettek azok kitalálva. Kevés ember rak fel bizonyos dolgot ingyen. A kérdés arra szólt,hogy van 1 olyan csoport,weboldal ami csak ezzel foglalkozik ami minden ingyen elvihető ha elmész érte.
2020. febr. 26. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!