Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mitől pattog ciklustalanul a...

Mitől pattog ciklustalanul a hangfalam zene hallgatás de csak, a közben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Néha zene hallgatás közben pattog a hangfalam, alig észrevehető, de engem baromira zavar, mert átadóm amgam a zenének és PAKK :D de halkan, de ah..

Laptopnól megyek USB-vel hangkártyába, annak a phone kijáratából JACK-RCA-val az erősítőbe (azért így mert még nincs kiépitve a kábelezés, de ez kifog szünni, RCA lezs közvetlen az erősítőbe), és onnan analog kábellel a hangfalba.

A hangfalnak nincsen baja, mert ha CD-t hallgatok, akkor nem vettem észre hogy ezt csinálná.


Mi lehet a baj? Kábel? Laptop? hangkártya?



2020. ápr. 8. 20:07
 1/4 Szervizmérnök úr ***** válasza:
Találkoztam például olyan selejt Jack-RCA kábellel, amiben szakadozott a vezeték, több helyen is. De azt jól lehet érezni, mert a vezeték, illetve dugók mozgatására reagál.
2020. ápr. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nos, ma átkötöttem a rendszert, és kiszünt a RCA-Jack átalakitó, mostmár dirketbe a hangkártya RCA kijáratából megy a jel az erősítőbe, és egyszerüen tökéletes :D
2020. ápr. 9. 13:27
 3/4 A kérdező kommentje:
Vagyis sokkal ritkábban, lehet hogy a számitógép miatt? vagy lehet már csak beképzelem :D
2020. ápr. 9. 13:36
 4/4 anonim ***** válasza:
Kevesebbet nyitogatod a hűtőt.
2021. jún. 24. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!