Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szerintetek megvegyem most a...

Szerintetek megvegyem most a Nintendo Switch Lite-ot?

Figyelt kérdés

Pár nap elejéig le van akciózva 65 ezerre. Mindig is akartam magamnak egy kézi konzolt. A koronavírusos időszakot leszámítva sokat szoktam utazni, és utazás alatt el lehetne vele tölteni az időt.

Viszont kibontakozóban van egy gazdasági válság, és nem tudom hogy be merjek-e ruházni rá. Eddig ez a legolcsóbb ár, amit láttam. De félek attól is, hogy az elénk néző nehéz időszak miatt még jól fog jönni az a pénz másra is.

Mellesleg 1-2 kivételtől eltekintve nem kimondottan érdekelnek a Nintendo exkluzív címek.



2020. ápr. 10. 13:03
 1/4 codename válasza:
0%
ha szereted a nes gyartmanyait akkor hajra de en a helyedben egy ps vitat vennek hasznaltan jobb az elmeny ps exkluziv jatekok raadasul nagyobb elmenyt nyujtanak mondjuk en ps fan vagyok te tudod
2020. ápr. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Van ps4-em. Tudtommal a PS vitára már nem adnak ki új játékokat (javíts ki ha tévedek)
2020. ápr. 12. 17:45
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért less rá a játékok árára is. Van egész tűrhető árazású játék is, de a jobb címek és főleg az újak 15-20 ezer alsóhangon! A Playstation Vita konzolt sajna elhanyagolta a Sony és nem egyforma a játékkínálat a Switchel. A 65 ezer nagyon jó ár most a konzolért, a megjelenéshez képest pláne. Ha a Nintendo E-shop akciókat lesed akkor a játékokhoz is jó áron hozzájuthatsz.
2020. ápr. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 codename válasza:
ez igaz ps vita-ra mar nem adnak ki uj jatekokat, de a fobb cimeket meg igy is megtalalod ra es szerintem eleg jo kis gep,,mondjuk kicsit idot mult mar ,,anno eleg sokat utaztam en is vettem egy psp -t a tag akitol vasaroltam egy rakat umd-t adott hozza ,,,mondjuk nekem tokeletes volt az is de ha ujabb portable cuccra vagysz akkor szerintem nyerobb a nes
2020. ápr. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!