Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Lenovo thinkpad x240-t megéri...

Lenovo thinkpad x240-t megéri venni? Használtan 60. 000 Ft-ért működőképes lehet általános felhasználásra?

Figyelt kérdés

8 GB ram

Windows 10

Intel i5

Itt a link: [link]



2020. ápr. 11. 14:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezt most egy X201-ről írom, négy generációval régebbi (mondjuk ez még a régi, "igazi" ThinkPad-érából való). Általánoson túli felhasználásra is tökéletes, egy SSD-t megéri belerakni.


Itt vehetsz garanciával is, ha nem zavar, hogy nem magyar a billentyűzet és meg tudod oldani az op.rendszert:

[link]

2020. ápr. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

#1 es Kerdezo

1ev garit ir leirasban

ha igaz akkor mi a gond

es ilyenekre lehetseges,

munkagepeket jobban becsuli mindenki

2020. ápr. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Én értem hogy 1 év garancia de azért inkább megkérdezem mert mindenhol 70-100.000 között találtam ilyen laptopokat. Gondoltam inkább megkérdezem nehogy valami gagyi nemtudom mit vegyek

De azért köszönöm

2020. ápr. 11. 17:33
 4/5 anonim ***** válasza:
X széria az üzleti laptopokat jelöl, ezek külföldről behozottak, mind nagyon jó és profi színvonal. 500 ezer körüli az új áruk. Az újak ebben az árban (100 ezer ft) belépő szintűek, magyarul gyerekeknek való ócska gagyiknál (az olyan 70-80 ezer) alig jobbak. Ha jót akarsz, vagy használt üzletit veszel, vagy 200 ezertől felfelé nézel körül.
2020. ápr. 12. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Van olyan cég, ahol az x240-t átnézik, SSD-t beszerelik, billentyűzetet átmatricázzák és garanciát is adnak.

[link]

2020. ápr. 12. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!