Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Xiaomi elektromos rolleremnek...

Xiaomi elektromos rolleremnek az utóbbi 1 hétben furcsa recsegő hangja van. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Valahonnan a kormány szár aljából jön és az utóbbi időkben mentem vele egyenlőtlen talajon is. Talán csavar lazult meg? Ha igen, melyik?

Válaszokat előre is köszönöm! :)



2020. ápr. 14. 23:52
 1/7 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Lehet, hogy kiszáradt a csapágy, kenni kellene. Lehetőleg szétszedni, megnézni az állapotát, tisztítani.

Kormányszár egy szó.

2020. ápr. 15. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 bika46 válasza:
2020. ápr. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! 2. válaszoló, pont az a hiba. :)
2020. ápr. 19. 10:33
 4/7 anonim válasza:
Megoldódott a problémád? Ugyanezzel szenvedek én is!
2020. aug. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Sajnos véglegesen nem, alkalmi megoldásokat használok: ductape a kormányszár alá + kormányszár alján, elől lévő csavar meghúzása összecsukott állapotban (ilyenkor tényleg nagyon meghúzom és nehéz fel-le hajtani az összecsukáshoz használt kallantyút)
2020. aug. 15. 09:54
 6/7 Szervizmérnök úr ***** válasza:
0%

Ha nem tudod normálisan leírni, esetleg próbáld magyarul!

Duct tape

Duct tape

Duct tape

Duct tape

Duct tape

Noha nem vagyok híve a felesleges angolmajmolásnak, de aki majomkodni akar, legalább csinálja jól!

2020. aug. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Kedves Szervizmérnök úr!

Az oldal egy adott témában feltett kérdések megválaszolásáról és másoknak való segítségnyújtásról szól. Természetesen ha valaki helyesírási hibát vét, jó, hogyha az ember segítő szándékkal kijavítja. De nem a fenti szílusban!

2020. aug. 16. 09:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!