Van sok sajátmagam által írott DVD-m (. avi. Mp4). Milyen DVD-lejátszót kellene vennem, hogy okostv -n nézhessem őket?

Figyelt kérdés
Vettem egy Sony-t 15 ezerért (boltban), de egyiket sem játssza le...kidobtan 15 ezret?
2020. ápr. 16. 22:03
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ill. fotók: jpg...bmp ..ill. még videók : mpg...mpeg
2020. ápr. 16. 22:10
 2/13 anonim ***** válasza:

Hat azt a Sony-t kar volt megvenni, gyari lemezeken kivul kb. semmit se fog lejatszani.


Vagy szerzel valahol minimalpenzert valami Orion vagy hasonlo kinait, ami tamogat mpeg-et meg avi-t, vagy inkabb elkezded ezeket lemezeket szepen beolvasni szamitogepbe es ami meg mentheto, azokat HDMI kabelen keresztul meg tudod nezni a tv-n.

2020. ápr. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Sony DVP-SR760H a konkrét típus. Ez biztosan nem is fogja lejátszani, vagy csak valamiféle beállítási (telepítési/installálási) probléma lehet? Samsung UE55 RU 7102 KXXH tévén szerettem volna......
2020. ápr. 16. 22:16
 4/13 MancsWolf ***** válasza:
100%
Másold át őket pendrive vagy külső hdd re és egy okostv ezeket mind lejátsza. Dvd lejátszó necces. Vagy ezt vagy azt tudják vagy azt. Pl avi csak egy konténer azon belül ezer féle kodek létezik amit vagy lejátszik adott dvd lejátszó vagy sem. Az hogy a felsoroltak közül mindegyikkel boldoguljon 1 eszköz, hát nem sok esély van rá. Nem erre van.
2020. ápr. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
A bluray lejátszók sokmindent lejátszanak, vidd vissza, hátha visszaveszik, vagy beszámítják.
2020. ápr. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Érdekes 1x éve vettem egy pioneer DVD lejátszót és a mai napig működik és nem volt még olyan formátum amit ne játszott volna le. Igaz 50ezer Ft volt
2020. ápr. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Szervizmérnök úr ***** válasza:

A képeket minden_kép_pen mutatnia kellene, ott más gond lesz valószínűleg. Valamiért nem fekszik neki az írt lemezed, túl gyorsan írtad például és gyengébb minőségűre sikeredett.

"kidobtan 15 ezret?"

Igen, mert értelmetlen volt már maga az ötlet is. Másképp is eljuttatható a TV-re az anyag, nem ilyen elavult módon.

2020. ápr. 17. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. És hol, hogyan hirdethetném meg, hátha valakinek megfelelő lenne (aki pl. gyári DVD-khez használná....ill. biztosan piacképes termék, csak én nem tudok vele mit kezdeni...
2020. ápr. 17. 11:37
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

"biztosan piacképes termék, csak én nem tudok vele mit kezdeni..."

Már nem piacképes, aki filmeket néz, már régóta nem lemezekről teszi.

2020. ápr. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Meghirdetheted akár jófogás,vatera ,hardverapron, talán lesz is rá jelentkező de sajnos max 9 ezernél többet nem fognak érte adni szerintem
2020. ápr. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!